Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Racibórz: Ukradł sprzęt sportowy. 42-letni złodziej sklepowy zatrzymany

Facebook Twitter

Sprzęt sportowy przerzucał przez ogrodzenie, zauważył to ochroniarz marketu i wezwał policję. W ten sposób zatrzymano 42-letniego złodzieja, który dokonał kradzieży sprzętu sportowego z marketu przy ulicy Rybnickiej w Raciborzu.

fot. raciborz.policja.gov.pl

Dzięki telefonicznej informacji przekazanej dyżurnemu raciborskiej policji przez pracownika ochrony, który ujął nietypowego klienta sklepu, mundurowi zatrzymali sklepowego złodzieja. Do kradzieży doszło wczoraj (7.07.) około godziny 20.00 na terenie marketu w Raciborzu przy ulicy Rybnickiej. Wówczas agent ochrony zauważył, jak jeden z klientów sklepu w nietypowy sposób wchodzi w posiadanie przedmiotów, które przerzuca przez ogrodzenie sklepu. Łupem złodzieja padł sprzęt sportowy o wartości ponad 800 złotych.

Skierowany na miejsce interwencji patrol prewencji zastał zgłaszającego i zatrzymał ujętego 42-letniego złodzieja. Dzięki szybkiej reakcji zgłaszającego i mundurowych skradziony towar został odzyskany. Złodziejowi grozi nawet 5 lat pobytu w więzieniu. Reakcja świadka, który powiadomił policjantów o zdarzeniu jest odzwierciedleniem prawidłowego działania w myśl trwającej w naszym województwie kampanii „Nie reagujesz – akceptujesz”.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj