Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Raciborzanki mają szansę wykonać mammografię

Na parkingu przed marketem przy ulicy Opawskiej zaparkował mammobus Centrum Onkologii z Gliwic. Darmowe badanie będzie można wykonać w poniedziałek i wtorek (26-27.11.). W te dni mammobus będzie przyjmował panie w godzinach od 8.00 do 15.00. Badaniu mogą się poddać kobiety w wieku od 50 do 69 lat.

Szacowany czas czytania: 00:11

Przypomnijmy, że od kilku miesięcy pracownia mammograficzna w raciborskim szpitalu jest nieczynna, a panie nie mają możliwości wykonania darmowej mammografii na terenie całego powiatu raciborskiego. Tym bardziej powinny skorzystać z nadarzającej się okazji.

REKLAMA