Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Radio 90 poleca Bieg po Nowe Życie w nowej odsłonie [WIDEO]

Facebook Twitter

W niedzielę 21 czerwca, osoby po przeszczepieniu połączą się z nami za pomocą platformy konferencyjnej TrueConf. Będą także trzy studia telewizyjne i łączenie z redakcją Radia 90.

21 czerwca odbędzie się kolejna edycja Biegu po Nowe Życie – społecznej inicjatywy wsparcia polskiej transplantologii, po raz pierwszy w formule internetowej transmisji online z wykorzystaniem nowoczesnych technologii przekazu.

Osoby po przeszczepieniu za pośrednictwem platformy konferencyjnej TrueConf połączą się z Biegiem po Nowe Życie z miejsc, w których mieszkają. Platforma TrueConf posłuży także do połączeń znanym osobom ze świata filmu, teatru, estrady, sportu, i mediów.

Arkadiusz Pilarz, dyrektor wydarzenia tłumaczy jak będzie wyglądał scenariusz wydarzenia:

Ponad 70 osób po przeszczepieniu z całej Polski, dzięki specjalnemu programowi będzie się z nami łączyć wykorzystując telefony komórkowe. Będzie to połączenie aktywne – z parku, z  lasu, ze skweru, z kijami do nordic walking, w formie marszu, a więc jak najbardziej zbliżające nasz „online” do rzeczywistego Biegu po Nowe Życie. Na tej samej zasadzie będą z nami gwiazdy ekranu, choć niektóre z nich zobaczymy w trzech naszych studiach. Przygotowanych zostanie szereg wywiadów z autorytetami polskiej medycyny transplantacyjnej, będą także rozmowy z koordynatorami transplantacyjnymi, i naszymi partnerami. Połączą się z nami media z całej Polski,te ogólnopolskie, regionalne i lokalne.

Przypomnijmy, że ambasadorem i współtwórcą wydarzenia jest Przemysław Saleta, on będzie gościem studia w Wiśle, którego gospodarzem będzie burmistrz miasta Tomasz Bujok, we Wrocławiu nasze studio zostanie przygotowane przy siedzibie partnera generalnego Biegu Santander Consumer Banku, w Warszawie w dzielnicy Wilanów i Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj