Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Radio 90: w aucie, w pracy, wszędzie!

Facebook Twitter

Dziękujemy za udział w naszym urodzinowym konkursie! Wszystkie maile, w których pisaliście gdzie, z kim i jak słuchacie Radia 90, sprawiły nam wiele przyjemności. Mamy najlepszych słuchaczy na świecie!

Ola z Rybnika:

Radio 90 towarzyszy mi wszędzie. Pamiętam jak był okres, że wyjechaliśmy z mężem do Warszawy do pracy, jako, że była to przychodnia to niestety nie leciała muzyka i zawsze włączałam sobie Radio 90 i słuchałam. Koleżanka, która jest Warszawianką, tak jej się spodobały piosenki, które gracie, że później sama też włączała :) Kręci mnie to, że puszczacie piosenki nowe, które są na listach i te starsze, które uwielbiam :) do Waszych piosenek idzie się bawić, tańczyć. Sprzątając w domu zawsze włączam na fuuull i nogi same nie raz zaczynają tańczyć. Miło by mi było gdyby udało się coś u Was wygrać :D na pewno bym zabrała na kolację męża, z którym teraz jak są dzieci mało kiedy jest okazja żeby gdzieś wyjść, czy jakieś wspólne wyjście z przyjaciółmi :) Pozdrawiam cały zespół RADIO 90. JESTEŚCIE NAJLEPSI I ZAWSZE BĘDZIECIE A MY ZAWSZE WAS BĘDZIEMY SŁUCHAĆ! Kolejnych 25 lat :) o nieee, nie 25, a 100 LAT!

Emilia z Rybnika:

Jadąc autem do pracy, jak liczni moi rodacy,
Słyszę zaspana,co Maruś zapodaje od samego rana.
Słucham też ważnych wiadomości i głosu licznych radia 90 gości.
W pracy czasem w wolnej chwili oczekuję,ze modna muzyka mi nastrój umili.
Gdy wracam do domu czasem bardzo styrana
Cieszę się jak dziecko słysząc,jak opowiada Martyna.
Najlepsze chwile jednak wieczorem,
Bo słucham 90. z dobrym humorem!!!

Dariusz z Rybnika:

Przeważnie słucham radia w samochodzie!

Marcin z Pszowa:

Zawsze i wszędzie gdy jadę autem.

Jacek z Turzy Śląskiej:

Zawsze słucham Radia 90, gdy wrócę z pracy z zagranicy, na miejscu jestem waszym wielkim fanem.

Kasia z Rydułtów:

Dzień z Radiem 90 zaczynam już od godz. 5:40 kiedy to jadę do pracy. Waszego radia słucham w samochodzie, następnie przez 8 godzin w pracy. W domu również umilacie mi czas podczas sprzątania, gotowania i innych obowiązków.

Bogdan z Książenic:

Codziennie rano. Najbardziej lubię jak prowadzi audycje Łukasz Jakubczyk, polecam oryginalne komentarze ale na muzyce się zna, choć czasem za dużo Latynosów puszcza:)

Iwona z Szymocic:

W domu, w samochodzie.

Monika z Rybnika:

Radio 90 towarzyszy mi przez cały dzień. W pracy, w domu, w samochodzie, na spacerze i w ogrodzie. Radio 90 słucham i od razu lepszy dzień mam.

Andrzej z Rybnika:

W pracy i w domu!

Maciej z Rybnika:

KIEDY MOGĘ TO SŁUCHAM JESTEM CAŁY CZAS NA ŁĄCZACH NAWET ZA GRANICĄ – MOJA MATKA SIĘ ŚMIEJE, ŻE JESTEŚMY MANIAKALNYMI SŁUCHACZAMI
A W TYM ROKU SAME FAJNE IMPREZY W PAŹDZIERNIKU. WY I FIRMA MOJEGO OJCA ( RÓŻNICA PRAKTYCZNIE JEDNEGO DNIA) OBCHODZICIE 25- LECIE, A ZA TYDZIEŃ MATULKA MA OKRĄGŁE URODZINY :) ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO DOBREGO I KOLEJNYCH UDANYCH ROCZNIC.

Marzena z Rydułtów:

Spędzam z wami czas codziennie, od 6.30 w domu i w samochodzie.

Iwona z Rybnika:

Przede wszystkim w podróży… w aucie… poza tym w domu i pracy ;)
Także wszędzie gdzie tylko można radia słuchać;) Radia 90 !

Agnieszka z Rybnika:

Zaczynam rano przy śniadaniu na FB,  potem słucham w pracy. A wieczorem w domu podczas różnych zajęć …. nawet Sylwestra od 10 lat, co roku spędzamy z Wami. Bez Was nie ma dnia …. po prostu prawie jak jedno ciało.

Wiktoria z Wodzisławia Śląskiego:

Najczęściej Radia 90 słucham w samochodzie gdy jadę do szkoły, ale też wspólnie ze znajomymi puszczamy sobie na głośniku i wszyscy razem śpiewamy, bo lecą hity, które wszyscy znają.

Alina z Jastrzębia- Zdroju:

Radio 90 towarzyszy mi codziennie od samego rana. Słucham Was w drodze do pracy i z pracy. Również w czasie mojej pracy jesteście cały czas ze mną. Uwielbiam Wasze towarzystwo, nie wyobrażam sobie dnia bez Was.

Anita z Wodzisławia Śląskiego:

Radia 90 słucham zazwyczaj w aucie, kiedy jadę na zakupy.

Bogumiła z Podbucza (Gmina: Godów):

Codzienna pobudka zaczyna się Radiem 90, ono dodaje mi energii na cały dzień! Później toaleta, śniadanie, szybko wsiadam w samochód i podczas dojazdu do przedszkola i pracy Wasza muzyka umila mi podróż. W drodze powrotnej również muzyka gra i wieczorem w domu przed pójściem spać. Taka to muzyczna codzienność u mnie z Wami:)

Weronika  z Wodzisławia Śląskiego:

Zawsze o poranku jak wstaje do pracy, nie ma lepszej stacji od waszej!

Angelika z Radlina:

Zawsze słucham mojego ulubionego radia jak rano jadę do pracy, wtedy dzień staje się lepszy i mam dużo energii, słuchając waszych audycji.

Maciej z Wodzisławia Śląskiego:

Czas z radiem spędzam najczęściej w pracy. Jako, że pracuję jako kierowca, więc mam możliwość zwiedzania naszego regionu przy dobrej muzyce ;-)

Malwina z Pszowa:

Podczas jazdy samochodem, często też w domu sprzątam przy waszej muzyce!

Jarosław  z Pszowa:

Codziennie u siebie na warsztacie praktycznie, cały dzień leci no i w samochodzie, aż zasięg zaniknie.

Kasia z Raciborza:

Mój dzień z Radiem 90 rozpoczyna się o godz. 5.30 w samochodzie. Półgodzinne słuchanie muzyki wieńczy audycja wiadomości ze świeżą dawką informacji. Kolejne 15min to przegląd najciekawszych informacji dnia, więc nawet gdy coś umknęło można nadrobić zaległości. Następny kontakt to godz. 15.15. Kolejne 45 min w towarzystwie doborowej muzyki. Szybki odbiór dzieciaków z przedszkola, powrót do domu, a tam już mąż czeka przy włączonym radiu z obiadem :)

Marzena z Katowic:

Radia 90 najczęściej słucham w pracy.Wiadomości z regionu, informacje ze świata, muzyka- od razu lepiej stuka się w klawiaturę. Pochodzę z Żor a Radio 90 sprawia, że myślami jestem zawsze w rodzinnym domu, gdzie babcia kulała kluski przy Waszej stacji, tata słuchał wiadomości w garażu, a mama krzątała się od rana słuchając radia, czy trzeba zabrać parasol ze sobą czy też nie. Co to dużo mówić- Radio90. Przaja tymu fest! ;)

Bożena z Rybnika:

Mój dzień z Radiem 90 codziennie od 25 lat budzi mnie cudowne Radio 90 fm. Wspaniała muzyka, przesympatyczni prowadzący najświeższe wiadomości, konkursy, imprezy, wszystko to co dzieje się w regionie towarzyszy mi do późnych godzin nocnym. NAJLEPSZE radio na Śląsku. Dzisiejszy dzień spędzam z państwem za pośrednictwem radia świętując wspaniały Jubileusz. Gratulacje składam całej ekipie Radia 90 oraz wszystkich fanom słuchającym, komentującym oraz trwającym przez tak długi czas. 100 Lat :)

Wioletta z Jastrzębie- Zdroju:

Najczęściej słucham Radia 90 w domu. Słucham Was od kilku lat i to jest moje ulubione radio. Oby tak dalej. Jesteście super. Pozdrawiam.

Martyna ze Stanowic:

Wszędzie gdzie się da. W domu, w pracy, w podróży.

Andrzej z Jastrzębia- Zdroju:

Przeważnie w domu, prawie cały dzień, albo w trasie w aucie ….

Mirela z Żor:

W samochodzie, kiedy dojeżdżam do pracy, a później kontynuuje w pracy :-)

Edyta z Marklowic:

Radio 90 zawsze towarzyszy mi w podroży, umila mi jazdę i długie stanie w rybnickich korkach ;) ale także w domu gdy wracam wita mnie przemiły głos jednego z Państwa prezenterów :) jest ze mną przy skromnych obiadkach w gronie najbliższych jak i dużych uroczystościach rodzinnych! Mam nadzieję, że kolejne 25 lat będzie nadal tak dynamiczne i taneczne. Sto lat RADIO 90!

Karolina z Wodzisławia:

W drodze do i z pracy!

Marcin  z Wodzisławia Śląskiego:

Uwielbiam słuchać waszego radia podczas jazdy samochodem. Po odpaleniu samochodu wystarczy, że ustawię waszą stację i kilometry nie wiem kiedy znikają ;)

Małgorzata z Radlina:

Spędzam całe dnie w domu w pracy na ogrodzie … zawsze tylko Wy, nawet na wakacjach nad morzem słucham online.

Justyna z Jankowic:

Radio 90 towarzyszy mi każdego dnia w drodze do jak i w pracy. Przy muzyce czas w pracy mija przyjemnie. Zawsze najlepsze hity i najnowsze wiadomości.

Piotr z Katowic:

W pracy!

Michał z Wodzisławia Śląskiego:

Wstaję rano parzę kawę i włączam 90. Siadam w dyliżans, jadąc do pracy leci 90, na bazie przesiadam się na większego wehikuła i włączam 90, wracam z pracy i leci 90. I tak chyba dochodzę do wniosku, że dużo częściej z wami spędzam czas niż z żona ale cii….cichosza!

Magdalena z Marklowic:

Specjalnie na tą okazję zrobiłam pyszne babeczki czekoladowe i córka ozdobiła je cyferkami 25. Radio 90 towarzyszy mi przez cały dzień… W kuchni przy porannej kawie, w drodze do pracy, podczas porządków czy weekendowych imprez. Uwielbiam!

Iwona ze Świerklan:

Zaczynam już w drodze do pracy, a potem okrągłe 8 godzin towarzyszycie mi w pracy ;) i oczywiście wracając z pracy oraz przy sobotnich porządkach ;)

Anna z Rybnika:

Pierwsza rzecz po przebudzeniu to oczywiście mycie ząbków potem zejście do kuchni i …. pilot gdzie jest pilot… i moje radio gra..
Śniadanie dla dzieciaków i jazda do szkoły i przedszkola oczywiście towarzystwa dotrzymuje nam radio 90.
Jeśli jestem w pracy to radia w domu słucha pies… Tak, tak pies.
Ja oczywiście jadąc z pracy i po powrocie do domu.
Nigdy nie słucham innej stacji no chyba że stracę zasięg.
Uwielbiam Was i nie ma opcji żeby pomylić Was z innymi.
Waszej głosy są tak rozpoznawalne że…. no…
Dziękuję za te lata.
Dokładnie tyle jesteś razem z moim mężem.
Czyli to takie trio.

Dorota z Wodzisławia:

Radia 90 zawsze słucham w drodze do pracy, jak i podczas jej wykonywania, moi mili rodacy. Dzięki temu nie stresują mnie rybnickie korki, ani szefa humorki. Czas mi milej mija, a do tego jestem na bieżąco: z lokalnymi aktualnościami i muzycznymi hitami.
Podczas gotowania obiadu tanecznym krokiem po kuchni chodzę, radio 90 towarzyszy mi w tej drodze.
Wieczorem wspólnie z mężem odpoczywamy, a w tle przez Was grane hity słuchamy.
Zatem wspólnie z Wami miło spędzam codziennie czas, z takimi hitami dodajecie mi energii niczym napędowy gaz.

Lilianna z Czerwionki- Leszczyn:

Oczywiście w pracy w szkole, podwójne święto bo dziś (14.10.) urodziny Radia 90 i DEN. Życzę wszystkiego najlepszego i pozdrawiam serdecznie.

Dominika z Rybnika:

Uwielbiam słuchać Radia 90 podczas długich podróży z znajomymi i rodzina często robimy wycieczki wtedy czas umiała nam radio.

Monika z Wodzisławia Śląskiego:

Szczerze? Jak przeczytałam to pytanie to stwierdziłam, że Radio 90 jest nieodłącznym elementem mojego życia. Ciężko jest mi napisać kiedy konkretnie go słucham, ponieważ automatycznie jak tylko mam możliwość to włączam radio 90. Gdy jadę samochodem to zaraz po zapięciu pasów włączam Radio 90. Z racji tego, że mam małe dziecko, to aktualnie przebywam cały czas z dzieckiem w domu i cały czas mam w tle włączone radio 90 . Uwielbiam to radio, ponieważ nie tylko można posłuchać piosenek, ale również posłuchać ciekawych wiadomości. Muszę dodać, że nie tylko słucham, ale jak mam też chwilkę czasu wolnego to sprawdzam co u Was ciekawego na facebooku. Lubię sprzątać, gotować itd przy radiu 90 i przy okazji sobie potańczyć ;) Bardzo podoba mi się sposób prowadzenia waszych audycji i piosenki, które puszczacie. Generalnie nie wyobrażam sobie, aby Radio 90 przestało istnieć. Dlatego życzę Wam jeszcze 100 , 200 ,300 i jeszcze więcej lat działalności ;) Ja miesiąc temu również obchodziłam 25 urodziny. Zatem można powiedzieć, że Ja i Radio 90 jesteśmy „rówieśnikami „. Może dlatego tak bardzo je lubię :D heh Pozdrawiam ;)

Basia ze Studzionki:

Czas z wami to samochód. Każda informacja na bieżąco, głównie drogowa jest cenna. Słucham was też w domu gdy szyję w swoim zakątku. Tylko ja, maszyna do szycia i oczywiście Radio 90.

Roksana z Suminy:

Radio 90 jest ze mną każdego dnia! Jadąc samochodem do pracy (16km) tyle zajmuje mi trasa w jedną stronę, słucham Was. Wchodząc do pracy co słyszę? Radio … A w nim- właśnie Was – Radio 90! Od samego rana do wieczora jest ze mną Radio 90! w pracy, w domu, w samochodzie. Wszędzie. Najlepsze radio, jakie mogę słuchać! Z okazji urodzin Radia życzę Wam raz jeszcze samych sukcesów! Gracie cudownie i oby tak zostało na zawsze!! Radio 90 sto lat!!!

Bożena z Wodzisławia Śląskiego:

Pierwszy kontakt z radiem to codziennie godzina 5:15 – maja stara „Zuzia” wiezie mnie do pracy. Każda chwila przy komputerze – to radio w tle. Zawsze kiedy gotuję , w każdej samochodowej trasie i na domowych imprezach. W remontowanej sypialni nie będzie telewizora, zastąpi je odbiornik radiowy nastawiony na 90.

Agnieszka  z Wodzisławia Śląskiego:

Codziennie w pracy od 7.00 do 15.00 :)

Danuta z Rydułtów:

W pracy i w samochodzie. W godzinach od 5.00 do 18.00-19.00.

Natka z Rydułtów:

Czy to lato, czy to zima Radio 90 wysoki poziom muzyczny zawsze trzyma!! Konkursy , zabawy organizują i świetne nagrody fundują!! Czy myję okna, czy sprzątam w domu Radio 90 nie przeszkadza nikomu! Wszyscy chętnie go słuchamy i czasami te nagrody wygrywamy!! W poniedziałek rano ciężko wstać, lecz słuchając w Radiu „nuty” droga do pracy szybko mi mija i dzień doskonale się rozpoczyna!! Popołudnie też udane w Radiu lecą utwory chyba specjalnie dla mnie wybrane. Jadę do domu nucąc je sobie, a przy obiedzie ciągle te rytmy „siedzą” mi w głowie. Wieczorem przed snem na dobranoc posłucham co Pan Łukasz zaproponuje i tak mi mija kolejny dzień, a humor ciągle dopisuje. :)

Ewa z Czerwionki- Leszczyn:

Rano dzień zaczynam kawą oczywiście z Radiem 90
radio gra u mnie cały dzień
dzień bez Radia 90 jest dniem straconym
uwielbiam WAS.

Rafał z Wodzisławia:

W pracy i w aucie.

Sznajdi  z Gaszowic:

W pracy, w aucie, w domu podczas prac dowolnych. Po prostu jeśli radio to tylko Radio 90. Nasze lokalne Radio!

Martin z Wodzisławia Śląskiego:

Radio 90 ze mną praktycznie wszędzie
W pracy
W domu
W samochodzie
Podczas biegu słuchawki w uszach ;)
Non stop

Sabinka z Rybnika:

Radia 90 FM słucham codziennie przygotowując posiłki dla naszej szalonej rodzinki ;) Wspólnie z córkami urządzamy codziennie konkursy taneczne w kuchni z przyborami.

Marcin z Rybnika:

Radia 90 słucham w każdym wolnym czasie.
Słucham w podróży,
kiedy pogoda nie służy.
Gdy gorąco na dworze,
kiedy jadę nad morze.
W smutku i radości
Radio 90 u mnie zawsze gości!

Dorota z Radlina:

W pracy!

Barbara z Rybnika:

Codziennie w pracy i podczas jazdy samochodem.

Ilona z Rud:

Słucham Radio 90 codziennie w pracy oraz w drodze do i z pracy. Radio towarzyszy mi także w domu. Praktycznie 24 godziny na dobę.

Włodzimierz z Nowej Wioski, gmina Krzyżanowice:

Codziennie jadąc samochodem, w garażu słucham 90 oraz w latanie w okresie letnim, wchodzę na stronę radia okazjonalnie. PS. mieszkam w Nowej Wiosce i tam najlepiej odbiera Radio 90 .

Ania z Rybnika:

Jadąc do pracy słucham Waszego radia. W kąpieli kiedy mam czas dla siebie, kiedy sprzątam to najbardziej Was słucham.

Dawid z Radlina:

W domu, gdyż nie mam telewizora. W aucie gdyż najszybciej mówicie o sytuacji na drodze. I gdy można to w pracy ;)

Klaudia z Żor:

Radia 90 słucham codziennie z moimi przyjaciółmi. Od razu z rana jak przychodzimy do pracy włączamy Radio 90 i słuchamy przez całe 8 godzin. Bez waszego Radia nie wyobrażamy sobie dnia. Dzięki niemu jesteśmy na bieżąco z Wiadomościami i Muzyką, dziękujemy że jesteście. Pozdrawiamy!

Wioletta z Jastrzębia:

Najczęściej radio 90 słucham w domu. Słucham Was już od kilku lat i jesteście super. Pozdrawiam wszystkich prowadzących.Dla mnie Radio 90 to numer 1.

Ewa z Jastrzębia- Zdroju:

Radio 90 słucham gdy: wstaję z łóżka, gdy się ogarniam do pracy, gdy robię śniadanie, w drodze do i z pracy, po pracy, do obiadu, do kolacji, w weekend na rowerze, po drodze na wakacje …

Paulina z Łukowa Śląskiego:

Mój dzień zaczyna się od włączenia radia 90 podczas robienia porannej kawy. Potem już jakoś leci. Radio w samochodzie, potem w pracy i tak mi mija codziennie 10 godzin x Wami!

Irena z Łukowa Śląskiego:

Codziennie w pracy od godziny 9 do 17 słucham Radia 90, miło spędzony czas, od razy po przyjściu do pracy załączam Radio 90 i jest całkiem miło was słuchać!!! Nie wyobrażam się dnia bez Radia 90!!!!

Dagmara z Wodzisławia:

Mój dzień zaczynam poranną kawą oczywiście z Radiem 90 za chwilkę wsiadam w auto i oczywiście Radio 90 .Gdziekolwiek bym nie jechała, nie ruszam się bez Radia 90.

Grzegorz z Radlina:

Radia 90 słucham podczas pracy oraz prowadzenia samochodu oraz w każdej wolnej chwili.

Grzegorz z Rybnika:

Każdego dnia słucham was od samego rana w pracy, w samochodzie no i później w domu np. wieczorem. Pozdrowienia dla całej ekipy Radia 90 i wszystkiego najlepszego życzę!! :)

Grzegorz z Orzesza:

Radia 90 słucham dziennie w pracy 6.00-14.00. Wodzisław Śląski.

Kasia z Przegędzy:

Słucham Was cały czas, czyli w pracy, aucie i w domu. Jesteście najlepsi i bliscy mojemu sercu :) Pozdrawiam ciepło!

Danuta z Rybnika:

Oczywiście jak wstaje i szykuję się do pracy, potem jadę autkiem, w którym gra 90, a potem już w pracy słucham radyjka na budce, bo pracuję na miejskich parkingach ;) a potem powrót do domu po 17.00 czy 20.00 i zaś radyjko czyli praktycznie 15 godzin na pewno :) Pozdrawiam.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 lutego 2020