Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ranking kredytów gotówkowych ułatwi wybranie najlepszej oferty kredytowej

Facebook Twitter

Nie każdy zakup możemy zrealizować ze środków własnych, dlatego sięgamy wtedy po kredyty i pożyczki, które pozwalają nam na realizację planów. Do najpopularniejszych produktów bankowych należą kredyty gotówkowe. Czym się one charakteryzują?

  1. Czym charakteryzuje się kredyt gotówkowy?
  2. Kredyt bankowy a pożyczka bankowa – czym się różnią?
  3. Ranking kredytów gotówkowych – dlaczego warto się z nim zapoznać?

Kredyt gotówkowy to jeden z najpopularniejszych produktów bankowych, pozwalających na realizację większych i mniejszych planów. Przed złożeniem wniosku kredytowego warto zapoznać się z ofertą kilku banków na stronie https://www.17bankow.com/ranking-kredytowgotowkowych, aby wybrać tę, która będzie się charakteryzowała atrakcyjnymi warunkami. Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki, sprawdź kredyt gotówkowy ranking – oszczędź, wybierając najkorzystniejszą ofertę i ciesz się realizacją planów.

Czym charakteryzuje się kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to jeden z najpopularniejszych produktów bankowych. Jego kluczową zaletą jest fakt, że można go przeznaczyć na dowolny cel. Taki kredyt nie wymaga też spełnienia wielu formalności. Decyzję kredytową otrzymasz szybko, a pieniędzmi możesz dysponować już w dniu podpisania umowy. Warunki kredytu gotówkowego zależą od konkretnego banku, jednak zwykle możesz pożyczyć nawet do 200 000 zł. Z kolei czas spłaty może sięgać nawet 10 lat, choć przy mniejszych kwotach kredytu najczęściej spotykanym okresem jest 5 lat. Kredyt gotówkowy zwykle ma atrakcyjne oprocentowanie i nie ma tu żadnych ukrytych kosztów, a ubezpieczenie kredytu nie jest obowiązkowe. W większości banków można ubiegać się o kredyt online, dlatego możesz szybko cieszyć się dodatkową gotówką bez wychodzenia z domu.

Kredyt bankowy a pożyczka bankowa – czym się różnią?

Kredyt bankowy i pożyczka bankowa mogą się wydawać tym samym produktem, jednak z punktu widzenia prawa są między nimi pewne różnice. Kredytów gotówkowych mogą udzielać wyłącznie instytucje bankowe, natomiast pożyczka gotówkowa może być udzielona nawet przez osobę fizyczną. W przypadku kredytu gotówkowego banki muszą dokładnie zbadać zdolność kredytową potencjalnego klienta i sprawdzić jego historię w BIK, natomiast w przypadku pozabankowych pożyczek gotówkowych nie ma takiej konieczności. Sam proces ubiegania się o przyznanie środków jest bardziej sformalizowany w przypadku kredytu, natomiast pożyczka w firmie pozabankowej wymaga minimum formalności. Aby wybrać najlepszy produkt, należy porównać całkowite koszty zobowiązań. W praktyce pożyczki gotówkowe są szybsze do uzyskania, ale bardzo często droższe od kredytów. Również maksymalna kwota, o którą można się ubiegać, jest w przypadku firm pozabankowych dużo niższa. Jeśli więc masz dobrą historię kredytową i stały dochód, lepszym pomysłem będzie zaciągnięcie kredytu w banku.

Ranking kredytów gotówkowych – dlaczego warto się z nim zapoznać?

Ranking kredytów gotówkowych umożliwia szybkie sprawdzenie ofert z różnych banków. Dzięki temu nie ma potrzeby kontaktowania się z każdym bankiem osobno i tracenia czasu na odwiedzanie placówek, czy też przeglądania stron internetowych banków. Rankingi są tworzone przez specjalistów, a wszystkie informacje są aktualne na dzień przeglądania ofert. Dzięki temu masz pewność, że analizujesz aktualne i sprawdzone oferty banków, co pozwala oszczędzić czas i wybrać najlepszy kredyt. W rankingu znajdziesz najkorzystniejsze oferty kredytów gotówkowych, dzięki czemu masz pewność, że nie przeoczysz najlepszych ofert. Na podstawie najważniejszych kryteriów porównywane są oferty różnych banków, a wyniki są prezentowane w czytelnej tabeli.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lipca 2021