Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ranking kredytów gotówkowych ułatwi wybranie najlepszej oferty kredytowej [materiał partnera]

Facebook Twitter

Nie każdy zakup możemy zrealizować ze środków własnych, dlatego sięgamy wtedy po kredyty i pożyczki, które pozwalają nam na realizację planów. Do najpopularniejszych produktów bankowych należą kredyty gotówkowe. Czym się one charakteryzują?

  1. Czym charakteryzuje się kredyt gotówkowy?
  2. Kredyt bankowy a pożyczka bankowa – czym się różnią?
  3. Ranking kredytów gotówkowych – dlaczego warto się z nim zapoznać?

Kredyt gotówkowy to jeden z najpopularniejszych produktów bankowych, pozwalających na realizację większych i mniejszych planów. Przed złożeniem wniosku kredytowego warto zapoznać się z ofertą kilku banków na stronie https://www.17bankow.com/ranking-kredytowgotowkowych, aby wybrać tę, która będzie się charakteryzowała atrakcyjnymi warunkami. Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki, sprawdź kredyt gotówkowy ranking – oszczędź, wybierając najkorzystniejszą ofertę i ciesz się realizacją planów.

Czym charakteryzuje się kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to jeden z najpopularniejszych produktów bankowych. Jego kluczową zaletą jest fakt, że można go przeznaczyć na dowolny cel. Taki kredyt nie wymaga też spełnienia wielu formalności. Decyzję kredytową otrzymasz szybko, a pieniędzmi możesz dysponować już w dniu podpisania umowy. Warunki kredytu gotówkowego zależą od konkretnego banku, jednak zwykle możesz pożyczyć nawet do 200 000 zł. Z kolei czas spłaty może sięgać nawet 10 lat, choć przy mniejszych kwotach kredytu najczęściej spotykanym okresem jest 5 lat. Kredyt gotówkowy zwykle ma atrakcyjne oprocentowanie i nie ma tu żadnych ukrytych kosztów, a ubezpieczenie kredytu nie jest obowiązkowe. W większości banków można ubiegać się o kredyt online, dlatego możesz szybko cieszyć się dodatkową gotówką bez wychodzenia z domu.

Kredyt bankowy a pożyczka bankowa – czym się różnią?

Kredyt bankowy i pożyczka bankowa mogą się wydawać tym samym produktem, jednak z punktu widzenia prawa są między nimi pewne różnice. Kredytów gotówkowych mogą udzielać wyłącznie instytucje bankowe, natomiast pożyczka gotówkowa może być udzielona nawet przez osobę fizyczną. W przypadku kredytu gotówkowego banki muszą dokładnie zbadać zdolność kredytową potencjalnego klienta i sprawdzić jego historię w BIK, natomiast w przypadku pozabankowych pożyczek gotówkowych nie ma takiej konieczności. Sam proces ubiegania się o przyznanie środków jest bardziej sformalizowany w przypadku kredytu, natomiast pożyczka w firmie pozabankowej wymaga minimum formalności. Aby wybrać najlepszy produkt, należy porównać całkowite koszty zobowiązań. W praktyce pożyczki gotówkowe są szybsze do uzyskania, ale bardzo często droższe od kredytów. Również maksymalna kwota, o którą można się ubiegać, jest w przypadku firm pozabankowych dużo niższa. Jeśli więc masz dobrą historię kredytową i stały dochód, lepszym pomysłem będzie zaciągnięcie kredytu w banku.

Ranking kredytów gotówkowych – dlaczego warto się z nim zapoznać?

Ranking kredytów gotówkowych umożliwia szybkie sprawdzenie ofert z różnych banków. Dzięki temu nie ma potrzeby kontaktowania się z każdym bankiem osobno i tracenia czasu na odwiedzanie placówek, czy też przeglądania stron internetowych banków. Rankingi są tworzone przez specjalistów, a wszystkie informacje są aktualne na dzień przeglądania ofert. Dzięki temu masz pewność, że analizujesz aktualne i sprawdzone oferty banków, co pozwala oszczędzić czas i wybrać najlepszy kredyt. W rankingu znajdziesz najkorzystniejsze oferty kredytów gotówkowych, dzięki czemu masz pewność, że nie przeoczysz najlepszych ofert. Na podstawie najważniejszych kryteriów porównywane są oferty różnych banków, a wyniki są prezentowane w czytelnej tabeli.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj