Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Reagujmy! Zwracajmy uwagę na niesprawne pojazdy!

Facebook Twitter

Nie można pozwolić, aby niesprawny autokar jeździł po na naszych drogach. Policjantom z jastrzębskiej drogówki, udało się wyeliminować z ruchu właśnie taki pojazd.

Być może, prawidłowa postawa jastrzębianina pozwoliła nie dopuścić do nieszczęścia. Reagujmy w razie ujawnienia nieprawidłowości w pojazdach jeżdżących po ulicach naszego miasta – apelują policjanci. We wtorkowe popołudnie oficer dyżurny jastrzębskiej policji otrzymał zgłoszenie o autobusie, którego stan techniczny zagraża pasażerom. Policjanci wydziału ruchu drogowego natychmiast udali się na trasę, którą miał poruszać się autokar. Na al. Piłsudskiego, zatrzymali opisany pojazd. W trakcie kontroli drogowej mundurowi ujawnili, iż częściowo brakuje śrub do płyty zabezpieczającej silnik w przedziale pasażerskim, oraz dochodzi do wycieków płynów eksploatacyjnych.

Stróże prawa zatrzymali dowód rejestracyjny oraz nie pozwolili, aby autokar jechał dalej. Pasażerowie musieli opuścić pojazd a autobus, został odholowany przez właściciela.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 maja 2022