Remis GKS-u Jastrzębie w kolejnym sparingu [FOTO]

Kolejny sparing piłkarzy GKS-u Jastrzębie na remis. W minioną sobotę (25.01.) jastrzębianie zmierzyli się z liderem grupy trzeciej III ligi, rezerwami Śląska Wrocław.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Obie bramki padły w drugiej części meczu. Najpierw goście wykorzystali rzut karny, a w 72-giej minucie meczu gola dla GKS-u strzałem z dystansu zdobył Marek Mróz. Jak mecz oceniał trener GKS-u, Jarosław Skrobacz?

Sparking podsumujemy, że się odbył. To wszystko. Było widać dzisiaj, mała ochota do gry, brakowało szarpnięcia, zęba. Wszystko było monotonne. Wybiegaliśmy to. Każdy chciał, tego nie można odebrać. Nie mniej sytuacje, które do przerwy stworzone należał wykorzystać, i na pewno udałoby się to spotkanie wygrać, a tak skończyło się remisem.

Na postawę zespołu miała wpływ intensywna praca na obozie przygotowawczym, jaki sobotnim meczem zakończyli piłkarze GKS-u Jastrzębie.

Pracowaliśmy intensywnie

– dodaje trener Skrobacz.

Odbyliśmy 15 jednostek w ciągu pięciu dni. To ogromna ilość nawarstwiła się. Ale zakończyliśmy dzisiaj grą, trzeba się cieszyć. Bez większych problemów zdrowotnych, to co mamy, to co się pojawiło, stłuczeniowe jakieś rzeczy, nic poważnego. Teraz dwa dni odpocząć i już trzeba w inny sposób zacząć pracować, chociaż już ten tydzień przyszły nie będzie łatwy.

Dodajmy, że kolejny sparing GKS Jastrzębie rozegra w najbliższą sobotę (01.02.) zagra na wyjeździe z czeskim SFC Opava.

25 stycznia, Rybnik-Kamień, godz. 11:00
GKS Jastrzębie – Śląsk II Wrocław 1:1 (0:0)
0:1 – Goście 65’ (rzut karny)
1:1 – Marek Mróz 72’

GKS Jastrzębie (1 połowa): Mariusz Pawełek – Mateusz Słodowy, Bartosz Jaroszek, Michał Bojdys (30. Kamil Szymura), Dawid Gojny, Zawodnik testowany, Patryk Skórecki, Zawodnik testowany, Farid Ali, Wojciech Łaski, Maciej Gaszka.

GKS Jastrzębie (2 połowa): Leonid Otczenaszenko – Dominik Kulawiak, Bartosz Jaroszek (63. Michał Bojdys), Kamil Szymura, Daniel Liszka, Damian Tront, Marek Mróz, Łukasz Gajda, Kamil Jadach, Dominik Szczęch, Kamil Adamek.