Remis Odry Wodzisław z liderem tabeli

W minioną sobotę (21.08.) wodzisławianie zmierzyli się na własnym boisku z LKS-em Goczałkowice-Zdrój. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Gospodarze rozegrali dobry mecz, od 25. minuty prowadzili po golu strzelonym przez Jana Borka. Później Odra stwarzała sytuacje, ale była nieskuteczna. Goście wyrównali na 10 minut przed końcem po golu Piotra Ćwielonga. Jeden punkt cieszy, ale szkoda, że nie sięgnęliśmy, bo była na to szansa – mówił po meczu trener Odry, Damian Nowak:

Damian Nowak: Z przekroju meczu można powiedzieć, że szkoda trochę, bo była jedna, druga sytuacja na początku drugiej połowy, żeby zamknąć ten mecz na 2:0 i myślę, że wygralibyśmy. Pod koniec myślę, że też zabrakło siły, za bardzo też się cofnęliśmy i ta zdobyta bramka przez Ćwielonga dodała im też na pewno dodatkowych sił, więc wiadomo z całokształtu meczu sprawiedliwy remis, ale jest mały niedosyt, bo można było sprawić może nie niespodziankę, ale osiągnąć zwycięstwo w tym meczu.

Dodaj, że drugi nasz trzecioligowiec Pniówek Pawłowice zremisował swoje spotkanie 1:1 z rezerwami Zagłębia Lubin.