Remis w sparingu piłkarzy GKS-u Jastrzębie. Grali z GKS-em Tychy

Wczoraj (2.02.) jastrzębianie zmierzyli się na boisku w Ustroniu z innym pierwszoligowcem GKS-em Tychy. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Tyszanie strzelili gola już w 2. minucie spotkania, GKS wyrównał po bramce z rzutu karnego Daniela Stanclika.

W drugiej części meczu znów trafił najpierw przeciwnik, a wyrównującą bramkę zdobył napastnik jastrzębskiej drużyny Daniel Fabry. Trener GKS-u Jastrzębie Grzegorz Kurdziel był zadowolony ze springu:

Grzegorz Kurdziel: Zaczęliśmy trochę nerwowo, kilka podań było takich, w których napędziliśmy przeciwnika. Niestety, w pierwszej sytuacji, którą stworzył przeciwnik, straciliśmy bramkę, ale chłopcy szybko wrócili do siebie, podobała mi się ich reakcja. Stworzyliśmy później kilka ciekawych sytuacji, walczyliśmy o odrobienie rezultatu i to było dobre. Szczególnie od 30. minuty, kiedy wyszła druga grupa zawodników, zagrała wysokim pressingiem i byliśmy w tym bardzo skuteczni.