Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Renta: Wypożyczalnia sprzętu budowlanego działająca na Śląsku [materiał partnera]

Facebook Twitter

Profesjonalny sprzęt jest niezbędny podczas różnych prac budowlanych. Jego zakup jest jednak bardzo kosztowny i nie zawsze opłacalny. Zamiast narażać się na bardzo duże wydatki, możesz jednak zdecydować się na wynajem specjalistycznych maszyn. Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego Renta z oddziałami na Śląsku zapewni Ci dostęp do najlepszego sprzętu i fachowej pomocy w wyborze.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Renta – kim jesteśmy?

Wypożyczalnia narzędzi budowlanych Renta jest firmą, która działa na rynku już od 2016 roku. Działalność rozpoczęliśmy w Finlandii poprzez połączenie 3 innych firm: Telinekymppi Oy, Kehä-Kone Oy i Jasoca Oy. Dzięki temu już na samym początku posiadaliśmy świetną bazę do stworzenia międzynarodowej marki godnej zaufania. Po krótkim czasie udało nam się wejść na rynki szwedzki i norweski, a od 2019 roku oferujemy nasze usługi również klientom w Polsce. W Renta proponujemy wynajem maszyn budowlanych, które wykorzystują najnowsze technologie. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz także możliwość skorzystania z wiedzy naszych ekspertów, którzy chętnie doradzą Ci w razie wątpliwości.

Wynajem sprzętu budowlanego – dlaczego warto?

Wynajem sprzętu budowlanego to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również sposób na usprawnienie pracy. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, zyskujesz dostęp do szerokiego wyboru urządzeń, a także możliwość skorzystania z dostawy sprzętu w wybrane miejsce. Na wynajem maszyn warto zdecydować się szczególnie wtedy, gdy niezbędne są wysoko specjalistyczne urządzenia, których nie stosuje się zbyt często. W tym przypadku zakup drogiego sprzętu byłby nieopłacalny. Wybierając wynajem, będziesz korzystać z najwyższej jakości urządzeń, które są regularnie serwisowane. Nie musisz więc przejmować się kontrolą ich stanu technicznego przed rozpoczęciem prac. Wypożyczone urządzenia budowlane po skończonej pracy zwrócisz do wypożyczalni i nie będziesz ponosić kosztów oraz przechowywania i utrzymania ich.

Jakie urządzenia budowlane udostępniamy?

Firma Renta to wypożyczalnia narzędzi budowlanych, która udostępnia specjalistyczne urządzenia firmom oraz prywatnym inwestorom. Wybierając naszą ofertę, nie musisz poszukiwać urządzeń w różnych miejscach – w naszym katalogu znajdziesz wszystkie urządzenia w korzystnej cenie, które mogą być potrzebne podczas prowadzenia prac budowlanych. Oferujemy przede wszystkim kompletny sprzęt do betonu, kontenery, spawarki, sprężarki, kompresory, piły, podnośniki czy elektronarzędzia. W naszej ofercie dostępne są zarówno podstawowe urządzenia budowlane, które będą niezbędne prywatnym inwestorom, jak i specjalistyczny, niszowy sprzęt, który pozwoli firmie budowlanej przyjąć niemal każde zlecenie.

Jak działa nasza wypożyczalnia budowlana?

Wypożyczalnia budowlana Renta zapewnia Ci dostęp do wysokiej jakości urządzeń budowlanych, sprzętu ogrodniczego oraz remontowego. Aby móc skorzystać z naszych profesjonalnych usług, wystarczy skontaktować się z najbliższym oddziałem firmy. Możesz zrobić to poprzez wysłanie wiadomości, wykonanie telefonu czy wizytę w naszym lokalu. Rozmowa z naszymi ekspertami pomoże Ci wybrać maszyny najlepiej przystosowane do danego typu pracy, a także szczegółowo zaplanować jej przebieg. Wybrane przez Ciebie maszyny dostarczymy w wybrane miejsce tak, by były gotowe do rozpoczęcia pracy w określonym terminie. Na nasze wsparcie możesz liczyć na każdym etapie budowy.

Wynajem sprzętu budowlanego Renta – gdzie nas znajdziesz?

Nasza wypożyczalnia sprzętu remontowego i budowlanego posiada swoje oddziały w wielu miejscach na mapie Polski. Oferujemy nasze usługi również na Śląsku – możesz z nich skorzystać w Katowicach i Bielsku-Białej, skąd dostarczymy nasze urządzenia w dogodne dla Ciebie miejsce. Dużym udogodnieniem będzie skorzystanie z naszej aplikacji Renta Easy, która pomoże Ci sprawdzić, w którym oddziale posiadamy potrzebne Ci maszyny oraz zarządzać przebiegiem wynajmu. Znajdziesz tutaj również wysokość opłat za dzierżawę, co znacznie ułatwi korzystanie z naszych usług i sprawi, że wynajem będzie jeszcze prostszy.

Wynajem maszyn budowlanych to świetne rozwiązanie!

Jeżeli planujesz dużą inwestycję lub zyskałeś niszowe zlecenie dla swojej firmy budowlanej, wypożyczalnia sprzętu budowlanego Renta pozwoli Ci zminimalizować koszty. Zamiast kupować drogi sprzęt, opłacać jego transport i utrzymywać go po skończonej pracy, możesz wynająć u nas najnowocześniejsze maszyny w korzystnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu ze śląskimi oddziałami w Katowicach i Bielsku-Białej.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj