Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Repertuar Teatru Ziemi Rybnickiej na początek sierpnia [WIDEO]

Facebook Twitter

Teatr Ziemi Rybnickiej będzie kontynuował rozpoczęty w lipcu cykl dla dzieci "Filmowe lato na bogato" oraz Letnie powtórki operowe z Metropolitan Opera oraz baletowe- z Teatru Bolshoi. Zobacz repertuar na pierwszy tydzień sierpnia:

3.08.2020, godz.19.00, DKF Ekran: „Jezioro dzikich gęsi”

Główny bohater filmu, gangster Zhou, wpada w poważne tarapaty. Po tym, jak omyłkowo zastrzelił policjanta, sam staje się ruchomym celem. Jedyną szansą dla mężczyzny jest ucieczka. Pomocy Zhou szuka u miejscowej prostytutki. To właśnie kobieta ma być jego łącznikiem ze światem. W pogoń za bohaterem rusza bowiem nie tylko żądna zemsty policyjna jednostka specjalna, ale i skuszeni potencjalnym zarobkiem łowcy nagród.

 

4.08.2020, godz.17.30, letnie powtórki operowe: Met Summer Encores 2020.W.A. Mozart „Wesele Figara” retransmisja spektaklu z Met z dnia 18.10.2014.

W rolach głównych: ldar Abdrazakov jako Figaro, Marlis Petersen jako Zuzanna, Peter Mattei jako hrabia Almaviva, Amanda Majeski jako hrabina Almaviva, Isabel Leonard jako Cherubin, John Del Carlo jako doktor Bartolo, Susanne Mentzer jako Marcelina, Greg Fedderly jako Don Bazylio. Dyrygent: James Levine, reżyseria: Richard Eyre. Czas trwania: 183 min.

5.08.2020, godz.10.00, filmowe lato na bogato: projekcja filmu „Słoń Benjamin”

Gatunek: familijny; produkcja Niemcy 2020. Czas: 91 min. Zora Zack próbuje przekonać do siebie Słonia Benjamina, który ma stać się nową twarzą reklamową kampanii promującej nowe zoo. Ale w rzeczywistości przebiegła Zora ma zupełnie inny cel … Czy Otto, Benjamin i inni mieszkańcy zoo zdążą pokrzyżować jej podstępne plany?

6.08.2020, godz.10.00, filmowe lato na bogato: projekcja filmu „Śnieżka i Fantastyczna Siódemka”

Gatunek: animacja, komedia, fantasy; produkcja Korea Południowa 2019. Czas: 92 min. Pamiętacie jak wygląda Królewna Śnieżka? To teraz o niej zapomnijcie, bo w tej bajce na początku wygląda nieco… inaczej. Jest po prostu troszeczkę niższa i okrąglejsza niż zazwyczaj. Jednak, kiedy przypadkowo w jej ręce wpada para magicznych pantofelków, za ich sprawą dziewczyna zmienia się nie do poznania i przybiera postać klasycznej królewny, jaką dobrze znacie. Wkrótce poznaje zawadiacką bandę siedmiu krasnoludków.

7.08.2020, godz.10.00, filmowe lato na bogato: projekcja filmu „Czworo dzieci i Coś”

Gatunek: familijny, fantasy; produkcja: Wielka Brytania 2020. Czas: 110 min. Grupa dzieci, które spędzają wakacje w Kornwalii, znajduje na plaży stworzenie spełniające życzenia. Od 7 lat.

Przypominamy również, że uczestnicy powyższych wydarzeń mają obowiązek zasłaniania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj