Rewelacyjny występ zawodników Towarzystwa Szermierczego „Górnik Radlin”

Na planszach w Warszawie szpadziści z Radlina wywalczyli drużynowe wicemistrzostwo Polski w kategorii młodzieżowców - to zawodnicy do 23 lat. Zespół walczący w składzie: Daniel Marcol, Tomasz Smoleń oraz Marek Zabawa w drodze do finału pokonał faworyzowany AZS AWF Kraków (45:42) a w półfinale wygrał ze Szpadą Wrocław (45:39).

W meczu decydującym o tytule mistrzowskim radlinianie spotkali się z drużyną AZS-u AWF Katowice i tym razem przegrali 36:45. Także w turnieju indywidualnym bardzo dobrze zaprezentował się szpadzista Górnika Daniel Marcol, który zajął wysokie 5-te miejsce. Dodajmy, że tytuł wicemistrzów Polski w kategorii młodzieżowców jest trzecim medalem Mistrzostw Polski zdobytym przez zawodników Towarzystwa Szermierczego „Górnik Radlin” w tym roku, który jest przypomnijmy rokiem jubileuszu 80-lecia szermierki w Radlinie.