Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Robert Krzyżaniak z Radia 90 z wyróżnieniem PZPN

Facebook Twitter

Robert jest spikerem na meczach rybnickich piłkarzy i właśnie za to odebrał wyróżnienie na gali Fair Play, która podsumowała miniony sezon na stadionach w Polsce. Kto jeszcze z regionu zdobył nagrody?

Organizacja i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Piłkarski Klub ROW Rybnik znalazł się wysoko w corocznym raporcie wydziału bezpieczeństwa PZPN. W zestawieniu brano po uwagę miniony sezon, a oceniane były kluby na szczeblu ogólnopolskim: ekstraklasy pierwszej i drugiej ligi. ROW zajął wspólnie z Puszczą Niepołomice drugie miejsce wśród drugoligowców w klasyfikacji „Ogólna ocena organizacji meczów”. Mówi prezes klubu ROW 1964 Rybnik, Henryk Frystacki:

Wysokie miejsce ROW-u Rybnik w raporcie PZPN nie jest przypadkowe – dodaje przewodniczący Wydziału do spraw Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich Śląskiego ZPN, delegat PZPN, Krzysztof Smulski. Jak ocenia organizacje spotkań piłkarskich w Rybniku?

Doroczny raport o stanie bezpieczeństwa na polskich stadionach podsumowano ostatnio w Kielcach podczas konferencji „Bezpieczny Stadion”. Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka pytaliśmy czy na polskich stadionach jest bezpiecznie?

Słowa prezesa Bońka potwierdzał Komendant Główny Policji Jarosław Szymczyk, wskazywał jednak, że nadal są elementy wymagające poprawy:

Dodajmy, że podczas gali Fair Play, która podsumowała miniony sezon na stadionach piłkarskich szczebla centralnego, wyróżnienie odebrała Komenda Policji w Rybniku i kierownik do spraw bezpieczeństwa na meczach ROW-u Rybnik Tomasz Polit.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj