Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Roboty na A1. Wypadek TIR-a. Kierowcy stoją w korku [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Roboty na A1, kierowcy stoją w korku. Jak informują jadący ta trasą w stronę w Katowic, na wysokości Knurowa trzeba stać w półgodzinnym korku.

Jak informuje GDDKiA, trwa tam remont. Zamknięta została jezdnia. Łącznica zjazdowa do miejscowości Knurów oraz Gierałtowice jest wyłączona z ruchu. Objazd wyznaczono przez węzeł Gliwice Sośnica. Ruch przekierowany jest na jezdnię prawą, wyznaczono na niej po dwa pasy ruchu w każdym kierunku i ograniczono prędkość do 60 km/h.

Aktualizacja 10:30.

Nie tylko roboty blokują A1 na wysokości Knurowa. Jak informują służby autostradowe w miejscu robót i zwężenia drogi, na pasie w kierunku granicy przewróciła się ciężarówka. Kierowca został niegroźnie ranny. Autostrada została zablokowana w obydwu kierunkach. Trwa stawianie TIR-a na koła, nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Kierowcy, omijajcie węzeł Knurów i zjazd na Gierałtowice.

Aktualizacja 11.30.

A1 na wysokości Knurowa zablokowana jeszcze przez kilka godzin. To utrudnienia po wypadku, do jakiego doszło w miejscu zwężenia drogi z powodu remontu. Po godzinie 9:00 przewrócił się tam tir przewożący zrębki drewna. Kierowca ma niewielkie obrażenia, ale ciężarówkę trzeba postawić na koła i posprzątać ładunek z jezdni. Autostrada została zablokowana w obydwu kierunkach. Kierowcy omijajcie węzeł Knurów i zjazd na Gierałtowice. Objazd poprowadzono przez węzeł Sośnica dla jadących w stronę autostrady. Dla tych, którzy jadą w stronę Łodzi przez Dębieńsko.

Czytaj także:

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 marca 2023