Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rodzinne Spotkania z Teatrem. „Królewna Fasolka” w Wodzisławskim Centrum Kultury

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza małych i dużych miłośników teatru na spektakl „Królewna Fasolka”, który odbędzie się w niedzielę, 25 października o godz. 16:00. Podczas kolejnej odsłony cyklu Rodzinnych Spotkań z Teatrem na scenie wystąpią aktorzy Teatru Trip ze Świętochłowic.

Przedstawienie opowiada o warzywnych skrzatach – Karotku i Groszku, którzy w Grządkowej krainie uprawiają warzywa i owoce. Pewnego dnia znajdują przed swoim domkiem małe dziecko. Jednocześnie okazuje się, iż Czarodziej Robaczek rzucił straszliwą klątwę na krainę Grządkową i chce pożreć wszystkie uprawy. Z pomocą przychodzi Cebulowa Wróżka oraz… dzieci zgromadzone na widowni.
Czy uda im się pokonać Robaczka? Jaką rolę odegra dziecko? I czy szpinak może być dobry? Przekonają się o tym ci, którzy niedzielne popołudnie zechcą spędzić twórczo i rodzinnie.

Przedstawienie ma walory edukacyjne, mali widzowie będą zachęcani do zdrowego odżywiania oraz poznawania słówek w języku angielskim.

 Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Rodzinnych Spotkań z Teatrem. Łącząc przyjemne z pożytecznym proponujemy ciekawe artystycznie widowisko, które niesie ze sobą walor edukacyjno-zdrowotny

– zapowiada Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety  dostępne online TUTAJ oraz w kasie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj