Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Rodzinne Spotkania z Teatrem w Wodzisławiu

Facebook Twitter

W niedzielę (25.11.) w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się kolejny pokaz w ramach Rodzinnych Spotkań z Teatrem. O godz. 16.00 rozpocznie się spektakl "Tajemnica skarbu na kurzej nóżce" w wykonaniu aktorów Teatru TRIP. Bilety w cenie 9 zł można nabyć w kasie WCK.

Teatr Trip rozpoczął swój pierwszy sezon teatralny produkcją spektaklu dla dzieci „Tajemnica Skarbu na kurzej nóżce”. Został on bardzo ciepło przyjęty przez najmłodszą widownię m.in. Chorzowskiego Centrum Kultury z czego się ogromnie cieszymy. Muzykę do spektaklu napisał Pan Andrzej Minkacz oraz Paweł Szymkowiak. Spektakl jest dziełem autorskim twórców Teatru Trip. Opowiada historię Matyldy i Beniamina, którzy wybierają się w podróż do świata wyobraźni.  Ich przygoda rozpoczyna się na domowym strychu i pełna jest niespodzianek.

źródło: http://teatrtrip.pl

„Rodzinne Spotkania z Teatrem” to cykl comiesięcznych spektakli przygotowanych z myślą o najmłodszych widzach i ich rodzicach. Przedstawienia odbywają się w każdą, ostatnią niedzielę miesiąca na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury. Częstymi gośćmi Spotkań są grupy z Krakowa, Wrocławia, Łodzi, dużą popularnością cieszą się również spektakle Teatru Rodzicielskiego z Rybnika – Boguszowic oraz teatry dziecięce „FIK-MIK”, „Supełek” z Rybnika . Organizatorzy dbają, by dobór repertuaru był adekwatny do wieku widza oraz o to, by prezentował wysoki poziom artystyczny. „Rodzinne Spotkania z Teatrem” mają przyczynić się do upowszechnienia sztuki teatralnej wśród dzieci. Są także propozycją spędzenia niedzielnego popołudnia dla całej rodziny.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 czerwca 2020