Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rodzinny Dzień Sportu w Orzepowicach. Integracja, rekreacja dla wszystkich mieszkańców

Facebook Twitter

W najbliższą sobotę, 15 czerwca w Orzepowicach zapraszają na Rodzinny Dzień Sportu. Będą atrakcje dla najmłodszych i ich rodziców. W programie sportowa rywalizacja, gry, zabawy i integracja.

Rodzinny Dzień Sportu

Rodzinny Dzień Sportu w Orzepowicach

Rybnicka dzielnica Orzepowice chce się integrować. W sobotę (15.06.) zaprasza do siebie na Rodzinny Dzień Sportu. To będzie doskonała okazja, by poznać się bliżej – zaprasza Beata Olkowska-Kupiczko, przewodnicząca Rady Dzielnicy Orzepowice:

Beata Olkowska-Kopiczko: Będą konkurencje i dla małych i dla dużych, bo planujemy bieg, tak jak w zeszłym roku, który cieszył się bardzo dużą popularnością. Planujemy również rzuty karne, planujemy lekcje tańca i lekcje tenisa. Planujemy również naukę gry w szachy albo turniej dla tych już bardziej wytrawnych graczy. Także będzie cała masa atrakcji, a zakończymy to spacerem nordic walking, który regularnie w naszej dzielnicy prowadzi Bernard.

Będzie coś zdrowego do zjedzenia dla wszystkich i porady specjalistów:

Beata Olkowska-Kopiczko: Zapraszamy i zielarki i dietetyczki i będzie pokaz pierwszej pomocy i ratownicy z WOPR-u. Będzie pokaz dżudo, także będzie można pooglądać dużo rzeczy. Jeżeli ktoś nie chce uprawiać sportu, to przynajmniej może pooglądać, ale też dowiedzieć się czegoś na temat swojego zdrowia. Bardzo serdecznie zapraszamy na początek, bo będzie można dostać numer startowy do poszczególnych konkurencji. Będziemy mieli oczywiście nagrody i upominki za wygrane i zdobyte miejsca.

Impreza jest planowana między 14.00 a 18.00. Gdzie dokładnie?

Beata Olkowska-Kopiczko: Spotykamy się w Zuchu, to jest taki teren rekreacyjny, który dzielnica ma również do swojej dyspozycji, a dodam jeszcze, że Zuch w zeszłym roku wygrał budżet obywatelski na taką rekultywacja tego terenu, która po tych naszych wydarzeniach dojdzie do skutku. Tak że będzie to takie nasze miejsce w dzielnicy, gdzie wszyscy będziemy się mogli spotykać i korzystać.

A Rada Dzielnicy Orzepowice ma już też plany na wakacje: 20 lipca odbędzie się międzypokoleniowy piknik.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024