ROW i Pniówek: Trzecioligowcy zakończyli piłkarską jesień

Drużyny Pniówka Pawłowice i ROW-u Rybnik przywiozły punkty z wyjazdowych spotkań. Zespół z Pawłowic pokonał na wyjeździe 3:0 MKS Kluczbork. Do przerwy Pniówek prowadził 1:0 po golu Wojciecha Caniboła.

Pniówek Pawłowice

W drugiej połowie do bramki gospodarzy trafili jeszcze Mateusz Szatkowski oraz Dawid Hanzel. Ich zespół wygrał tym samym szóste z siedmiu ostatnich spotkań i rundę jesienną kończy na czwartym miejscu, mając 33 punkty na koncie.

Ambitnie grający ROW Rybnik przywiózł natomiast punkt z Zielonej Góry. Rybniczanie zremisowali spotkanie z tamtejszą Lechią 2:2. ROW już po 26 minutach meczu przegrywał 0:2, nie złożył jednak broni. Dobrą grę w drugiej części spotkania potwierdził strzelając dwa gole. W 64 minucie trafił Marcel Vasil, a na minutę przed końcem spotkania wyrównał Łukasz Krakowczyk. ROW kończy jesień z 19 punktami na koncie, na 15 pozycji w tabeli grupy trzeciej III ligi.