Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

ROW kontra Pniówek w Pucharze Polski

Facebook Twitter

Trzecioligowcy z Rybnika i Pawłowic zmierzą się w Pucharze Polski. ROW zagra z Pniówkiem w ćwierćfinale tych rozgrywek na szczeblu Śląskiego ZPN-u.

Losowanie skojarzyło rywali z trzecioligowych boisk i będzie to najciekawsze spotkanie tej fazy rozgrywek. Przypomnijmy, że ROW wygrał w pierwszej rundzie z Rajczą Soła 3:2 a zespół z Pawłowic wysoko, bo aż 6:1 pokonał Unię Turza Śląska. Dla obu drużyn mecz będzie dobrym przetarciem przed zbliżającą się inauguracją nowego sezonu. Spotkanie ma zostać rozegrane na stadionie w Rybniku, ale na pewno nie dojdzie do niego w środę 22 lipca w terminie, który wyznaczył Śląski ZPN.

Tego dnia na obiekcie przy Gliwickiej zaplanowano bowiem jedne z cyklu zawodów o Mistrzostwo Europy na Żużlu. Na razie nie ma informacji, czy dojdą one do skutku, czy też nie. A przypomnijmy, stoją pod znakiem zapytania po stwierdzonym przypadku koronawirusa u osoby przebywającej w parku maszyn podczas ostatniego meczu żużlowego w Rybniku. Jak się dowiedziało Radio 90, piłkarskie spotkanie ROW-Pniówek zostanie rozegrane w czwartek 23 lipca (godz. 18.00). Jak poinformował rybnicki klub, mecz odbędzie się z udziałem publiczności.

Dodajmy, że w innej z ćwierćfinałowych par, występująca w lidze okręgowej Błyskawica Drogomyśl zmierzy się ze Spójnią Landek.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 grudnia 2023