ROW przywozi punkt z Lubina

Piłkarze ROW-u Rybnik wracają do domów z jednym, ciężko wywalczonym punktem. W sobotę (14.11.) rybniczanie zremisowali wyjazdowy mecz z rezerwami Zagłębia Lubin 2:2.

Na takie rozstrzygniecie nic jednak nie wskazywało. Gospodarze prowadzili od 35. minuty, w drugiej połowie podwyższyli wynik na 2:0. ROW walczył jednak do końca i przyniosło to efekt. W 87. minucie meczu gola zdobył Jakub Kuczera a 3 minuty później druga bramkę dla zespołu z Rybnika strzelił Łukasz Krakowczyk.

ROW ma 18 punktów na koncie i zajmuje 13 miejsce w tabeli grupy trzeciej III ligi. Dodajmy, że nasz drugi trzecioligowiec Pniówek Pawłowice swój mecz rozegra we wtorek (17.11.), w Chorzowie zmierzy się z liderem, Ruchem.