ROW Rybnik lepszy w sparingu drugoligowców

Wczoraj (6.02.) na boisku RKP rybniczanie zmierzyli się z Rozwojem Katowice, co ciekawe oba zespoły są bezpośrednimi rywalami w walce o utrzymanie. Mecz wygrał 3:1 ROW Rybnik. Gole dla zespołu trenera Jacka Trzeciaka strzelali, w pierwszej połowie Bartosz Giełażyn i z karnego- Jan Janik, a w drugiej Przemysław Brychlik.

ROW 1964 Rybnik 3-1 Rozwój Katowice

Bartosz Giełażyn 10, Jan Janik 28 (k), Przemysław Brychlik 67 – Patryk Gembicki 57

Skład ROW w I połowie: Kacper Rosa, Jan Janik, Szymon Jary, Marek Krotofil, zawodnik testowany, Przemysław Szkatuła, , Dominik Zawadzki, Michał Rostkowski, Mateusz Mazurek, Robert Tkocz, Bartosz Giełażyn.

Skład ROW w II połowie: Aleksander Łubik – Bartłomiej Polok, zawodnik testowany, Krystian Kujawa, Paweł Jaroszewski, Piotr Dudzik, Damian Koleczko, Radosław Dzierbicki, Krzysztof Koch, Kamil Spratek, Przemysław Brychlik.

Rybniczanie kolejny sparing rozegrają za tydzień w środę (13.02.), zmierzą się wtedy z Ruchem Radzionków.