ROW Rybnik odpadł z Pucharu Polski

Przegrali, bo byli nieskuteczni. Piłkarze czwartoligowego ROW-u Rybnik zmierzyli się wczoraj (20.04.) z trzecioligową Polonią Bytom. To był mecz 1-szej rundy Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Rybniczanie ulegli gościom 1:2.

ROW szybko stracił dwie bramki na początku meczu. W drugiej części gospodarze przeważali na boisku i stworzyli kilka dogodnych sytuacji do strzelania goli. Wykorzystali tylko jedną, rzut karny na bramkę zamienił Łukasz Krakowczyk. Po meczu żałował niewykorzystanych sytuacji:

Mieliśmy swoje okazje w drugiej połowie. Boli ten wynik. Szło odwrócić losy tego spotkania. Polonia też wprowadzała wielu młodych. Druga połowa zdecydowanie lepiej. Wydaje mi się, że mogliśmy wygrać i przejść do kolejnej rundy.

ROW Rybnik odpadł z dalszej rywalizacji. Teraz rybniczanie mogą skupić się na walce o ligowe punkty. Kolejny mecz rozegrają w sobotę (23.04.) na wyjeździe drużyną KS Decor Bełk.