StartSport Wiadomości

ROW Rybnik podejmie na własnym stadionie Resovię Rzeszów

Po wygranym meczu rundy wstępnej Pucharu Polski z Gwardią Koszalin drużyna ROW-u Rybnik jest gotowa na zmierzenie się z ligowym rywalem:

Dochodzimy do siebie, był to dla nas bardzo ważny mecz, gdzieś szukaliśmy w końcu przełamania, wygrania – tego nam bardzo potrzeba. Jak wiemy mamy bardzo trudny początek sezonu. Resovia z tego, co wiemy, jest to beniaminek. Ma jak na razie jeden punkt. Myślę, że jest to drużyna jak najbardziej w naszym zasięgu, jeżeli zagramy na naszym poziomie, to wierzę w to, że wygramy ten mecz.

-mówi Jan Janik piłkarz ROW-u Rybnik, jednocześnie podkreśla, że drużyna będzie realizowała swój plan:

Myślę, że mecze, które przegrywamy, nie dużo nam w nich brakuje, mamy sytuację, mamy swój pomysł na grę. Na razie coś nie idzie w tym kierunku, w którym powinno, mamy zero punktów w lidze, dlatego najbliższy mecz jest dla nas naprawdę bardzo ważny. Będziemy szukali przełamania. Mam nadzieję, że od pierwszej minuty będzie widać, że to my chcemy ten mecz wygrać, bo plan i założenie jest na sobotę bardzo prosty, będziemy robili wszystko, żeby w końcu punkty zostały w Rybniku.

Potrzebujemy waszego wsparcia – podkreśla obrońca ROW-u Rybnik, jednocześnie zapraszając na najbliższe spotkanie:

W imieniu całego klubu oraz drużyny chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich sympatyków piłki nożnej na nasz sobotni mecz z Resovią Rzeszów. Odbędzie się on o godz. 17:00 przy ul. Gliwickiej na naszym stadionie. Bardzo potrzebujemy waszego wsparcia, bardzo na was liczymy i mam nadzieję, że będziecie naszym dwunastym zawodnikiem. Naszej drużynie na pewno nie zabraknie ambicji, woli walki, na pewno zostawimy na boisku 110%. Zrobimy wszystko, aby ten mecz wygrać.     

Harmonogram sprzedaży biletów na mecz z Resovią Rzeszów: TUTAJ.

Zostaw komentarz