ROW Rybnik przegrywa z Wartą Gorzów Wielkopolski

Piłkarze ROW-u Rybnik przegrali ważne spotkanie. Walczący o utrzymanie w trzeciej lidze rybniczanie ulegli w minioną sobotę (22.05.) na własnym boisku Warcie Gorzów Wielkopolski 0:1. Mecz długo był wyrównany, ROW dobrze się bronił, ale więcej szans na strzelenie gola mieli goście.

Udało im się to w 85. minucie spotkania, a rybniczanie nie zdołali już wyrównać.

Szkoda, punkty nam uciekają

– mówił po meczu obrońca ROW-u, Piotr Pacholski

Piotr Pacholski: Niestety. po raz kolejny bardziej doświadczony zespół nas pokarał. Tym bardziej to boli, że w 85 minucie. Powiedzmy szczerze, że  nie mieliśmy wielu sytuacji (…)

Przegraliśmy ważny mecz, ale sezon się jeszcze nie skończył

– dodaje trener ROW-u, Roland Buchała

Roland Buchała: Kombinujemy na wszystkie możliwe sposoby. Od taktyki po inne rzeczy.Zabrakło 10 minut. Są kontuzje, które zabrały „armaty” z przodu. (…)

ROW jest na 16 pozycji w tabeli grupy trzeciej III ligi. Dodajmy, że jeden punkt zdobyli w tej kolejce spotkań piłkarze Pniówka Pawłowice, którzy zremisowali na wyjeździe 1:1 z Foto-Higieną Gać.

Sikorski, Poniedziałek, Hirsz (70′ Nowakowski), Krauz (86′ Błajewski)