ROW Rybnik remisuje z Radomiakiem Radom [WIDEO]

Remis, który smakuje jak zwycięstwo. Piłkarze ROW-u Rybnik zremisowali na własnym stadionie 2:2 z Radomiakiem Radom, choć do 81. minuty meczu przegrywali 0:2.

Goście trafili tuż przed przerwą, a na początku drugiej części meczu zdobyli drugiego gola. Piłkarze z Rybnika grali jednak do końca ambitnie i przyniosło to rezultaty. Najpierw bramkarza gości zaskoczył wprowadzony chwilę wcześniej na boisko młodzieżowiec, Michał Rostkowski:

… a już w doliczonym czasie gry gola na wagę jednego punktu strzelił pomocnik ROW-u, Kamil Spratek:

Po meczu cieszył się także napastnik ROW-u, Piotr Okuniewicz:

Na pomeczowej konferencji swoich piłkarzy chwalił trener ROW-u, Roland Buchała:

ROW ma 10 punktów na koncie i zajmuje 14. miejsce w tabeli II ligi. Teraz rybniczan czeka wyjazdowy mecz ze Skrą Częstochowa (22.09.). Pomeczowa konferencja prasowa poniżej: