Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

ROW Rybnik wygrywa z Kuźnią Ustroń

Facebook Twitter

Piłkarze czwartoligowego ROW-u Rybnik nadrabiali zaległości. Wczoraj (07.09.) rozegrali zaległe spotkanie czwartej ligi przeciwko Kuźni Ustroń. Mecz wygrali aż 5:2, choć po pierwszej połowie przegrywali 1:2.

Fot.pixabay.com

W drugiej rybniczanie zagrali lepiej, przede wszystkim byli skuteczni. Cieszę się, że zespół stanął na wysokości zadania, gratuluje moim zawodnikom – mówił po meczu trener ROW-u, Ołeksandr Szeweluchin:

Ołeksandr Szeweluchin: Zaczęliśmy nie tak, jak sobie to wyobrażaliśmy, ale to jest piłka, tak też ten futbol wnosi swoje korekty. Nie będę komentował tych sytuacji, w jakich straciliśmy. Chwała dla chłopaków, bo pokazali, że potrafią grać i ja też chcę wejść do szatni i im to powiedzieć.

Niestety gramy źle w tym sezonie- mówił po spotkaniu kapitan Kuźni Ustroń, Konrad Pala:

Konrad Pala: Kolejny mecz, który praktycznie podarowaliśmy naszym przeciwnikom. Prezenty i trzeba to powiedzieć, jak na razie jesteśmy Świętym Mikołajem tej ligi, bo rozdajemy na prawo i lewo i nie jest to taki pierwszy mecz. Wydaje mi się, że czegoś brakuje w naszej drużynie i jesteśmy w głębokim kryzysie. Mamy teraz wyjazd w sobotę (10.09.) do Czechowic-Dziedzic, do lidera rozgrywek. Nie pozostaje nam nic innego jak pozostawić tam serducho, zmazać plamę i pozostawić po sobie jak największe wrażenie.

Po wczorajszym zwycięstwie ROW ma 9 punktów i awansował na 7. miejsce w tabeli. Po 5 kolejkach spotkań Kuźnia Ustroń jest przedostatnia z zaledwie jednym punktem na koncie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2024