ROW Rybnik z pierwszym zwycięstwem w lidze

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odnieśli piłkarze ROW-u Rybnik. Rybniczanie pokonali w miniony piątek (10.08.) na własnym stadionie Resovię Rzeszów 2:1. Prowadzenie objęli w 28. minucie po strzale Kamila Spratka, jednak goście wyrównali już dwie minuty później.

ROW bardzo dobrze zaczął drugą połowę, do bramki gości trafił znów Spratek. Później swoje szanse miały oba zespoły, ale wynik nie uległ już zmianie. Zadowolony z wygranej i dwóch strzelonych goli był pomocnik rybnickiej drużyny:

Z wygranej cieszył się także kapitan ROW-u, Szymon Jary:

Wreszcie zadowolony z postawy swojego zespołu był trener ROW-u, Roland Buchała:

ROW zdobył pierwsze trzy punkty w tym sezonie. Rybniczanie awansowali na 12. miejsce w tabeli II ligi. W najbliższą sobotę (18.08.) zagrają na wyjeździe z Elaną Toruń.