ROW zdobył punkty w Legionowie

Cenny punkt piłkarzy ROW-u Rybnik. W minioną sobotę (22.10.) rybniczanie zremisowali na wyjeździe 1:1 z Legionovią Legionowo. Obie bramki padły w końcówce spotkania.

W 85-tej minucie meczu prowadzeni dla gospodarzy zdobył Patryk Koziara, 4 minuty później rzut karny wykorzystał Sebastian Siwek i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.
ROW ma ich na koncie 14 i zajmuje 13-te miejsce w tabeli II ligi. W najbliższy piątek (28.01.) do Rybnika przyjeżdża Stal Stalowa Wola.

Legionovia Legionowo – ROW 1964 Rybnik 1:1 (0:0)

Patryk Koziara 85. – Sebastian Siwek 89.-k.

żółte kartki: Koziara, Krotofil – Balul.

Legionovia: Sebastian Madejski – Mikołaj Grzelak, Ernest Dzięcioł, Marek Krotofil, Daniel Kutarba – Paweł Garyga (72. Arkadiusz Madeński), Patryk Koziara, Michał Płonka, Krystian Wójcik, Marcin Wodecki (84. Wojciech Kalinowski) – Ivan Jovanović (73. Arkadiusz Ciach).

ROW 1964: Daniel Kajzer – Paweł Jaroszewski, Dawid Bober, Tomasz Balul, Dawid Gojny – Sebastian Siwek, Szymon Jary, Gabriel Nowak, Bartosz Slisz (74. Damian Koleczko), Krzysztof Koch (62. Radosław Dzierbicki) – Kamil Spratek (68. Marek Gładkowski).