Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rozbój w Knurowie. Policja zatrzymała trzech nastolatków

Facebook Twitter

Napadli na 18-latka. Policja z Knurowa informuje o rozboju na boisku sportowym przy ulicy Zwycięstwa. W sobotę (17.04.) wieczorem około godziny 22.00, trzej młodzi sprawcy zaczepili 18-letniego mężczyznę i grożąc pobiciem oraz użyciem paralizatora, skradli mu telefon i kartę płatniczą. Zmusili napadniętego do ujawnienia kodu PIN, a po wypłaceniu 2 tys. zł, uciekli.

Kryminalni z knurowskiego komisariatu szybko namierzyli i zatrzymali całą trójkę: w wieku 18, 17 i 16 lat. Jeden z napastników był poszukiwany do osadzenia w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym za przestępstwa z przeszłości.

W sumie w trakcie minionego weekendu mundurowi z gliwickiego garnizonu zatrzymali 14 sprawców przestępstw, w tym dwóch nietrzeźwych kierowców. Ujęto 5 sprawców dwóch rozbojów ulicznych, 2 sprawców naruszenia nietykalności i znieważenia policjantów podczas interwencji, podejrzanego o naruszenie miru domowego, mężczyznę łamiącego sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz podejrzanego o przestępczość narkotykową. Stróże prawa zatrzymali również 2 poszukiwanych przez sądy i organy ścigania. Na drogach powiatu gliwickiego doszło do 17 kolizji.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj