Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rozpoczyna się Festiwal Górnej Odry! „Mamy perłę, którą chcemy wszystkim pokazać”

Facebook Twitter

Tak o rozpoczynającym się dziś (25.06.) Festiwalu Górnej Odry mówi Poranny Gość Radia 90, Adam Wawoczny prezes Śląskiej Organizacji Turystycznej. Przez cały weekend w całym regionie mnóstwo imprez, wydarzeń i koncertów.

Adam Wawoczny: To jest tak jak z drogocenną perłą, którą możemy trzymać w kieszeni, nikt o niej nie wie. Dopiero jak się ją pokaże, wypromuje, to wszyscy ją podziwiają. My mamy tę perłę, a teraz chcemy ją wszystkim pokazać. Pomysł ambitny, wyniknął przy projektowaniu strategii marki Krainy Górnej Odry, żeby zrobić coś, co będzie spajało wszystkich. Mamy nadzieję ma to, że w tej przebogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie (…) i to będzie dobre rozpoczęcie lata!

Jak przystało na Festiwal Górnej Odry, toczyć się on będzie wokół wody – podkreśla w Porannej Rozmowie w Radiu 90:

Adam Wawoczny: Ta woda niesie życie, ale też wiele przyjemności, no i zagrożenia… Będziemy edukować, używać wody, bawić się wodą. Będą spływy kajakowe, akcje edukacyjne, będą regaty, wyścigi skuterów, msza na wodzie. Będzie dużo wody, ale też wszystko to, co obok wody – natura, lasy, bogactwo skupione wokół marki Kraina Górnej Odry.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj