Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ruchy kadrowe w drużynie GKS Jastrzębie

Facebook Twitter

Kto w przyszłym sezonie zagra w GKS Jastrzębie? To pytanie zadają sobie kibice zespołu, który w zakończonym niedawno sezonie zajął wysokie 5. miejsce w rozgrywkach pierwszej ligi.

fot. gksjastrzebie.com

Najważniejsza informacja dla fanów jest taka, że kontrakt przedłużył kapitan drużyny, Kamil Jadach. To ikona GKS-u, Jadach występuje w zespole od 10 lat i choć jego umowa obowiązywała na kolejny sezon, przedłużył ją o jeszcze jeden rok. W zespole pozostaje także pomocnik Patryk Skórecki, a klub stara się o wykupienie z Lecha Poznań, Marka Mroza, który wiosną grał w GKS. Kontrakt podpisał natomiast 16- letni utalentowany pomocnik Łukasz Gajda, występujący w Odrze Centrum Wodzisław.

A kto odchodzi z zespołu? W przyszłym sezonie w barwach GKS-u Jastrzębie na pewno nie zobaczymy Macieja Spychały, który przenosi się do ekstraklasowej Wisły Płock. Do swoich klubów wracają także z wypożyczeń bramkarz Hubert Gostomski, obrońca Adam Wolniewicz oraz napastnik Łukasz Krakowczyk. Z GKS po siedmiu latach żegna się także Piotr Pacholski, z którym nie zostanie przedłużony wygasający w czerwcu kontrakt.

Podobnie sytuacja wygląda z Krzysztofem Gancarczykiem, który po dwóch latach odchodzi z Jastrzębia. Trwają natomiast negocjacje z kilkoma zawodnikami, którym z końcem czerwca kończą się kontrakty. Klub chce ich zatrzymać. Czy to się uda? O kogo chodzi? Odpowiedź poznamy w najbliższych dniach.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj