Rudy Raciborskie: wypadek samochodu osobowego, na miejsce wezwano śmigłowiec LPR. Nie żyje jedna osoba [AKTUALIZACJA]
Wypadek osobówki w Rudach Raciborskich. Droga jest zablokowana na wysokości Kolonii Renerowskiej.

Szacowany czas czytania: 00:46
Rudy Raciborskie – wypadek osobówki
Droga została odblokowana około 22.40.
[AKTUALIZACJA GODZINA 20.30]
Wiemy więcej o wypadku w Rudach Raciborskich. W Kolonii Renerowskiej, na drodze DW 919, po godzinie 17:00 doszło do zdarzenia drogowego.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Suzuki, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.
W wyniku tego zdarzenia pasażerka poniosła śmierć. Na miejscu pracują służby.
Ruch w tym miejscu odbywa sie wahadłowo.
[PISALIŚMY WCZEŚNIEJ]
Na drodze wojewódzkiej nr 919 doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego, potwierdza Joanna Wiśniewska, rzeczniczka raciborskiej policji.
Przejazd w miejscu wypadek będzie przez jakiś czas niemożliwy. Mężczyzna podróżujący samochodem doznał urazu nogi. Kobieta została zakleszczona w środku pojazdu, trwa akcja ratunkowa strażaków. Na miejsce wezwano helikopter LPR.
Wypadek w Żorach, jedna osoba ranna. Policja publikuje zdjęcia, ku przestrodze