Rusz się, sprawdź zdrowie! Szpital w Wodzisławiu zachęca do badań profilaktycznych
Rak ma wielkie oczy, ale profilaktyka go zaskoczy. Takim hasłem szpital w Wodzisławiu zachęca do badań profilaktycznych przygotowanych z myślą o kobietach.

Szacowany czas czytania: 00:39
Szpital w Wodzisławiu zaprasza
W najbliższą środę (12.03) ruszy cykl spotkań poświęconych profilaktyce raka piersi. Spotkania w kolejne środy marca o 16.00 w Zespole Poradni Specjalistycznych przy ul. 26 Marca w Wodzisławiu, to naprzeciw szpitala. Wstęp jest bezpłatny i co ważne, nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

W przyjaznej i otwartej atmosferze porozmawiamy o profilaktyce, leczeniu oraz wsparciu kobiet.
– czytamy w zaproszeniu.
- Kiedy? – 12.03.2025 r., 19.03.2025 r., 26.03.2025 r. oraz 02.04.2025 r. o godz. 16:00
- Gdzie? – Zespół Poradni Specjalistycznych przy ul. 26 Marca 164 w Wodzisławiu Śląskim (naprzeciw Szpitala)
- Wstęp bezpłatny – nie obowiązują wcześniejsze zapisy
Czytaj także: