Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Rusz się, sprawdź zdrowie! Szpital w Wodzisławiu zachęca do badań profilaktycznych

Rak ma wielkie oczy, ale profilaktyka go zaskoczy. Takim hasłem szpital w Wodzisławiu zachęca do badań profilaktycznych przygotowanych z myślą o kobietach.

Szpital w Wodzisławiu
fot. powiatwodzislawski.pl

Szacowany czas czytania: 00:39

Szpital w Wodzisławiu zaprasza

W najbliższą środę (12.03) ruszy cykl spotkań poświęconych profilaktyce raka piersi. Spotkania w kolejne środy marca o 16.00 w Zespole Poradni Specjalistycznych przy ul. 26 Marca w Wodzisławiu, to naprzeciw szpitala. Wstęp jest bezpłatny i co ważne, nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

W przyjaznej i otwartej atmosferze porozmawiamy o profilaktyce, leczeniu oraz wsparciu kobiet.

– czytamy w zaproszeniu.

  • Kiedy? – 12.03.2025 r., 19.03.2025 r., 26.03.2025 r. oraz 02.04.2025 r. o godz. 16:00
  • Gdzie? – Zespół Poradni Specjalistycznych przy ul. 26 Marca 164 w Wodzisławiu Śląskim (naprzeciw Szpitala)
  • Wstęp bezpłatny – nie obowiązują wcześniejsze zapisy

Czytaj także:

REKLAMA