Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rusz się z kanapy i ćwicz z SOSiRem! [WIDEO]

Facebook Twitter

Czas, kiedy musimy pozostać w domu, a opuszczać możemy go tylko w najważniejszych sprawach, może nam się już nieco dłużyć. Zaczyna brakować aktywności fizycznej, a co gorsza motywacji do niej. Dlatego o formę i motywację wszystkich postanowił zadbać Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

fot.dubajjo/pixabay

Na profilu facebookowym Gminy Skoczów – Skocz do Skoczowa będą pojawiać się filmy z instrukcjami ćwiczeń. Łącznie będzie to 5 filmów: dla dzieci od 7 do 9 lat oraz od 10 do 13 lat, dla kobiet, dla mężczyzn oraz dla seniorów.

Zaczniemy od ćwiczeń dostosowanych do seniorów, mających na celu zadbanie o ich sprawność. Następnie pojawią się ćwiczenia dla młodszych dzieci – dzieci będą mogły poskakać, powywijać i dobrze się przy tym bawić. Naszą propozycją jest Animal Flow, czyli ćwiczenia imitujące ruchy zwierząt. Później, serią ciekawych ćwiczeń poprawiających sprawność fizyczną, zachęcimy do odejścia od komputerów młodzież. Dwie ostatnie odsłony będą przeznaczone dla pań oraz dla panów. Panie poprawią jędrność ciała i spalą trochę kalorii. Natomiast panowie podniosą wydolność układu krążeniowo-oddechowego oraz popracują nad budowaniem siły.

– informują organizatorzy akcji.

Zobacz pierwszy odcinek dla młodzieży 10-13 lat. Więcej znajdziecie na profilu TUTAJ.

Zobacz także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj