Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rusza Jarmark Bożonarodzeniowy w Pawłowicach

Facebook Twitter

Już jutro (10.12.) pierwsi wystawcy pojawią się na tutejszym rynku. Będzie można zaopatrzyć się w ozdoby świąteczne wykonane m.in. z filcu, zabawki, maskotki, świąteczne krasnale, poduszki motywem nawiązujące do Świąt Bożego Narodzenia. Dodatkowo pojawią się wyroby cukiernicze, swojski makaron.

fot.www.pawlowice.pl

 Ponieważ wyjątkowo w tym roku Jarmark będzie trwał nieprzerwanie do 24 grudnia, także w najbliższy weekend kilkoro wystawców zadeklarowało swoją obecność.

W następnym tygodniu będzie można kupić tradycyjne przysmaki przygotowane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich, które zapowiedziały swoją obecność 17, 18, 20 grudnia. W przyszły czwartek, 17 grudnia odwiedzający będą mogli bezpłatnie skosztować różnych potraw z wieprzowiny.

Rękodzielnicy z gminy Pawłowice i okolicy wystawią swoje produkty, które nawiązują do bożonarodzeniowego klimatu. Zachęcamy do odwiedzenia jarmarku w Pawłowicach, zrobienia drobnych zakupów i poczucia świątecznego klimatu. Przypominamy, że jak co czwartek tuż obok rynku, na targowisku można zrobić zakupy podczas EKO-TARGU.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 maja 2022