Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rusza trzeci sezon serialu Diagnoza z Rybnikiem w tle

Facebook Twitter

Nowe postacie, kryminalne wątki i sekrety z przeszłości – dziś (4.09.) rusza trzeci sezon „Diagnozy”. Losy bohaterów kręconego w Rybniku serialu będzie można śledzić przez kilkanaście kolejnych wtorkowych wieczorów.

Fot. Materiały TVN

Pierwszy odcinek o godz. 21.30. Pojawią się sceny w miejscach znanych już z wcześniejszych odcinków – w szkole przy ul. Cmentarnej czy na terenie filmowego szpitala, czyli rybnickiego Kampusu. Widzowie zobaczą też na ekranie m.in. Zabytkową Kopalnię Ignacy w Niewiadomiu.

III sezon „Diagnozy” odsłoni tajemnice wspólnego życia Anny i Jana w Gdańsku oraz operacji, która zrujnowała życie Leśniewskiej. Obok znanych z poprzednich serii aktorów – Mai Ostaszewskiej, Adama Woronowicza i Macieja Zakościelnego, pojawią się kolejne twarze. Jedną z ważniejszych postaci zagra Danuta Stenka, która wcieli się w postać profesor Bogny Mróz, nowej ordynator Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4. Jak pojawienie się nowej ordynator wpłynie na życie Anny i Artmana? Tego dowiemy się, oglądając kolejne odcinki serialu.

Na ekranie, obok znanych i lubianych z poprzednich serii Sonii Bohosiewicz, Aleksandry Koniecznej czy Michała Czerneckiego, pojawią się też: Mateusz Kościukiewicz, który zagra rolę Pawła Wileckiego, prokuratora z Rybnika oraz Kamila Kamińska jako chirurg Kalina Wysocka.

Dotychczasowe dwa sezony Diagnozy cieszyły się sporą sympatią widzów. Serial oglądała 2-milionowa publiczność. Produkcja została też doceniona na szerokim form – Diagnoza otrzymała Telekamerę w kategorii serial, Srebrny Glob na World Media Festival 2018 oraz nominację do Polskich Nagród Filmowych Orły 2018.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj