Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Rusza wakacyjny kurs tańca w DK Chwałowice.

Facebook Twitter

Romantyczny walc angielski, wirujący walc wiedeński czy taniec miłości - kubańska rumba. To tylko niektóre z tanecznych stylów, jakie poznają uczestnicy wakacyjnego kursu tańca, który rusza dziś (30.07.) w Domu Kultury w Chwałowicach.

Półtoragodzinne zajęcia będą odbywały się codziennie aż do piątku. Początek o godzinie 19.00. Warsztaty poprowadzi instruktorka, Jolanta Pastuszka.

Koszt kursu to 100 zł od pary.

Jolanta Pastuszka – taniec jest dla niej pasją i sposobem na życie, zajmuje się nim już ponad 18 lat. Po ukończeniu Państwowego Studium Kulturalno-Oświatowego o specjalności taniec, prowadziła dziecięce i młodzieżowe grupy taneczne oraz zajęcia dla dorosłych w Fundacji Elektrowni Rybnik. Pracowała również w Szkole Tańca Towarzyskiego „MIX”, a obecnie jest instruktorem w Domu Kultury Chwałowice. W swojej pracy wypracowała wiele praktycznych metod zarówno w nauczaniu zaawansowanych tancerzy jak i osób, które stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie. Uczestniczyła w wielu warsztatach, szkoleniach i kursach kwalifikacyjnych z różnych technik tanecznych. Na kursach stara się podchodzić indywidualnie do potrzeb i umiejętności każdej osoby. W ciekawy i przystępny sposób przybliża kroki taneczne, a swoim zamiłowaniem do tańca szybko zaraża innych.

Wszelkie informacje o kursie i zapisy pod nr tel. 784 516 155 lub w DK Chwałowice,
Rybnik, ul. 1 Maja 91 B, tel. 32 4216222.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 czerwca 2020