Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ruszają zapisy na Bieg Pawłowicki. Do 250 zwiększono liczbę zawodników

Facebook Twitter

W sobotę (12.06.) ruszają zapisy do Biegu Pawłowickiego, to już jego 7. edycja. Zostanie rozegrana w ostatnią niedzielę sierpnia (29.08.). Miłośnicy biegania zmierzą się na dystansie 5 km, a fani nordic walking na dystansie ok. 3,3 km.

fot.pawlowice.pl

W porównaniu do zeszłego roku zwiększona została liczba zawodników do 250 osób. Nie ma jednak ustalonych limitów zawodników w poszczególnych konkurencjach i nie będzie klasyfikacji w poszczególnych kategoriach wiekowych, a jedynie ze względu na płeć. Nagrody otrzyma więc trzech pierwszych mężczyzn i trzy pierwsze kobiety w każdej z dyscyplin.

Dzień wcześniej (28.08.) o godzinie 15.00 w parku przy inhalatorium odbędzie się Bieg Dzieci i Młodzieży połączony z różnymi atrakcjami dla najmłodszych. W najbliższym czasie ruszą zapisy na to wydarzenie, które będzie miało charakter festynu rodzinnego.

Już od soboty (12.06.) ruszą zapisy drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie TUTAJ. Link do zapisów jest również dostępny w zakładce Bieg Pawłowicki 2021 na stronie internetowej www.pawlowice.pl– CZAS WOLNY – SPORT I REKREACJA – BIEG PAWŁOWICKI 2021 oraz na stronie Gminnego Ośrodka Sportu. Opłatę startową w wysokości 40 zł należy uiścić do 22 sierpnia. Dla młodzieży w wieku 12 -18 lat opłata wynosi 10 zł.

W tym roku organizujemy również bieg sztafet (maksymalnie 20), które będzie można rejestrować od 1 sierpnia w kasie Gminnego Ośrodku Sportu. Udział w sztafetach jest bezpłatnych.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj