Rybniccy piłkarze grają w kratkę, zwycięstwa przeplatają porażkami

W minioną sobotę (29.09.) Energetyk ROW Rybnik przegrał wyjazdowe spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec 1:4. Gospodarze prowadzili do przerwy 1:0, po wznowieniu gry zdobyli drugiego gola. Mimo to, ambitnie grający rybniczanie, mili szansę na remis.

W 83. minucie kontaktową bramkę strzelił Roland Buchała, ten sam zawodnik chwile później trafił w poprzeczkę. ROW do końca atakował, co wykorzystali gospodarze, strzelając w końcówce meczu jeszcze dwa gole po kontrach. Po sobotniej (29.09) porażce Energetyk ROW spadł na czwartą pozycję w tabeli grupy zachodniej II ligi. W piątek (5.09.) podopieczni trenera Wieczorka zmierzą się na własnym stadionie z Gryfem Wejherowo.