Rybniccy piłkarze pokazali charakter

W minioną sobotę (09.08.) rybniczanie zmierzyli się na wyjeździe z Rozwojem Katowice. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Po pierwszej połowie spotkania ROW przegrywał 0:2, drugą bramkę stracił z rzutu karnego, a za faul czerwoną kartkę zobaczył obrońca ROW-u, Marcin Grolik.

Grając w osłabieniu rybniczanie w drugiej połowie zdołali odrobić straty. Najpierw do bramki Rozwoju trafił Michał Płonka, a na trzy minuty przed końcem spotkania wyrównującą bramkę strzelił Marek Krotofil. Po dwóch kolejkach tego sezonu ROW z czterema punktami zajmuje czwarte miejsce w tabeli II ligi. Jutro (12.08.) rybniczanie zagrają na własnym stadionie mecz Pucharu Polski, ich przeciwnikiem będzie Siarka Tarnobrzeg.