Rybniccy zapaśnicy podsumowali 2016 rok

Polski Związek Zapaśniczy podsumował miniony rok. W klasyfikacjach na wysokich miejscach znalazł się klub MKZ Unia Racibórz oraz jego zawodnicy i zawodniczki.

Najwyższe czwarte miejsce indywidualnie zajęła Paula Kozłow, zwyciężyła Monika Michalik brązowa medalistka z Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. W rankingu – Klubowy Mistrz Polski, zawodniczki raciborskiej Unii zajęły również wysokie czwarte miejsce.

Natomiast zapaśnicy stylu klasycznego z Raciborza zostali sklasyfikowani na 6 miejscu wśród 87 klubów. Indywidualnie najlepszy z nich był Arkadiusz Gucik, który zajął 15 miejsce.

W grupie młodzików reprezentanci Unii Racibórz zostali sklasyfikowani na piątym miejscu.