Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnicka biblioteka otwarta od środy (6.05.) ale…

Facebook Twitter

W placówce przy ul. Szafranka 7, obowiązują specjalne zasady korzystania z bibliotecznych zbiorów. Do odwołania pozostają zamknięte dzielnicowe filie biblioteki.

fot. pixabay.com

Przed przyjściem do biblioteki, wybrane przez siebie książki należy zamówić poprzez konto czytelnika, mailowo bądź telefonicznie. Punkt obsługi czytelnika, w którym można zwracać oraz odbierać książki, znajduje się przy wejściu głównym i jednocześnie przebywać przy nim mogą maksymalnie trzy osoby.

Zamówienia książek:

przez konto w systemie OPAC
mailowo: informatorium@biblioteka.rybnik.pl
telefonicznie: pod nr 32 422 35 41

Godziny otwarcia punktu bibliotecznego:

poniedziałek: 11:00 – 19:00
wtorek – piątek: 9:00 – 19:00
sobota – biblioteka nieczynna

Korzystanie z biblioteki głównej możliwe jest w ograniczonym zakresie – wolny dostęp do półek w wypożyczalniach jest niemożliwy, a czytelnia pozostaje zamknięta.

Oczywiście podczas pobytu w bibliotece obowiązkowe jest zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie 2-metrowego dystansu od innych osób.
E-booki

Czytelnikom z ważną kartą biblioteczną, preferującym książki w wersjach elektronicznych, rybnicka biblioteka oferuje bezpłatny dostęp do serwisu LEGIMI. Aby otrzymać kod, należy wysłać maila na adres: informatorium@biblioteka.rybnik.pl, w tytule należy wpisać LEGIMI. W treści wiadomości: imię, nazwisko oraz nr karty bibliotecznej.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj