Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnicka biblioteka zaprasza na teatrzyk dla dzieci

Facebook Twitter

W ramach cyklu „To i owo na bajkowo” rybnicka biblioteka zaprasza na teatrzyk dla dzieci. Przedstawienie pt. „Eliksir zdrowia” to bajka promująca zdrowe odżywianie, ruch i ekologię, przedstawią ją aktorzy z Teatru Kalejdoskop w środę 11 sierpnia o godz. 17.00. Wstęp wolny.

fot. pixabay.com

Eliksir zdrowia

W dalekiej krainie, w pałacu Sułtana, panuje smutek. Jedyna córka władcy ciężko choruje. Od dawna nie wstaje z łóżka. Liczni mędrcy wzruszają ramionami i pozostają bezradni – nic już nie można zrobić! Na dworze pojawia się jednak przybysz z odległego kraju – zwycięzca w wielkich zawodach, zdobywca złotego medalu. Podaje on nadwornemu kucharzowi przepis na cudowny napój. Tytułowy eliksir okazuje się zdrowym wywarem z owoców i warzyw, który w połączeniu z gimnastyką i ruchem na świeżym powietrzu, działa cuda. Księżniczka Opuncja odzyskuje zdrowie i urodę, a Sułtan obiecuje zmienić dietę wszystkich swoich poddanych.

I jak to w bajkach – wszystko kończy się ślubem.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Podobne tematy


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /home/server106088/ftp/radio90/radio90pl/wp-includes/wp-db.php on line 3547

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj