Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnickie Juwenalia. Co, gdzie, kiedy – sprawdź!

Facebook Twitter

Postacie z bajek, fantasy i gier... To motyw przewodni tegorocznego korowodu studentów. W czwartek (7.05.) zapukają do drzwi gabinetu prezydenta Rybnika, by przejąć od niego klucze do bram miasta. Przez dwa dni będą rządzić w Rybniku.

Czas na Juwenalia!

– zapowiada Sandra Olszar z Rady Studentów, organizator rybnickich Juwenaliów. W czwartek (7.05.) także zumba i improwizacje kabaretu 44-200. W piątek (8.05.) koncerty plenerowe. Na scenie kampusu różnorodne gatunki muzyczne, tak by każdy znalazł coś dla siebie:

– wymienia Dawid Pastor z Rady Studentów. Gwiazdą imprezy będzie Paweł Kukiz i Piersi. Organizatorzy zapewniają, że wystąpi artysta, nie polityk. Pomimo, że artysta jest kandydatem na prezydenta RP:

Po imprezach muzycznych, będzie też coś dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu. W środę, 13 maja studenci będą rywalizować w ramach Akademickiego Dnia Sportu:

– zapowiada Katarzyna Licznar z Rady Studentów. Akademicki Dzień Sportu rozpocznie się w środę 13 maja o 9.30 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybniku-Kamieniu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 lipca 2024