Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnickie Podchody, edycja leśna. Jeszcze można się zgłaszać

Facebook Twitter

Tym razem to Leśne Wyzwanie! Rybnickie podchody przenoszą się w przyjemne okoliczności przyrody i przestrzeń miejską zamieniają na leśne ścieżki. Zabawa już w najbliższy weekend (14-15.08.) w dzielnicy Paruszowiec-Piaski.

Trasa liczy ok. 7 kilometrów: można wybrać się na rowerze, piechotą, można także ją przebiec. Każdy, kto zapisze się do czwartku (12.08.) otrzyma mapę z zaznaczonym obszarem gry. Tym razem podchody będą miały charakter wyzwania „krok po kroku”, co oznacza, że uczestnicy przemieszczają się od miejsca startu do ukrytych w lesie kodów QR. Dzięki odkrywaniu ich na kolejnych fragmentach mapy oraz dzięki wskazówkom będą mogli skutecznie pokonać całą trasę i dotrzeć do mety. A metą w sierpniowej edycji gry jest ZAGINIONA KŁÓDKA, którą należy odszukać i otworzyć szyfrem, który ją zabezpiecza. W środku kłódki czeka na szczęśliwych znalazców ostatni kod QR – co się pod nim kryje – to już niespodzianka.

Aby dołączyć do Rybnickich Podchodów należy:
1. zarejestrować się do 12 sierpnia (pod warunkiem wolnych miejsc) na stronie: https://dostartu.pl/rybnickie-podchody-lesne-wyzwanie-c6143
lub odszukać link do zapisów na stronie www.podchody.pl
(Uwaga! Obowiązuje limit 35 uczestników).
2. pobrać dowolną bezpłatną aplikację na telefon – skaner kodów QR
3. dokonać opłaty – 40 zł od uczestnika (indywidualnego lub rodzinnego – dokonujesz jednej opłaty i startujesz całą rodziną).
4. 14 i 15 sierpnia pojawić się na trasie Rybnickich Podchodów i świetnie się bawić!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj