Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybniczanka Julia Gawełek skokowym Mistrzem Polski Południowej

Facebook Twitter

 Udane zakończenie sezonu zawodniczek rybnickiego klubu jeździeckiego KJK Elizar. W miniony weekend (5-8.12.) triumfowały w finałach Halowego Pucharu Polski Południowej w Michałowicach w Małopolsce. Informacje dostaliśmy na formularz kontaktu DAJ ZNAĆ.

W zawodach udział wzięły rybniczanki Julia Gawełek (w kategoriach Junior oraz Ladies), Jennifer Lewandowska w kategorii Ladies oraz Marta Piszczek w konkursach LL60 oraz LL80.

Największy sukces minionego weekendu odniosła Julia Gawełek na koniu Shelby zdobywając w niedzielnym finale I miejsce w kategorii Juniorów.

Jennifer Lewandowska na koniu Free Star ukończyła zmagania w Michałowicach w kategorii Ladies na wysokim 6 miejscu. Jennifer jest już jednak aktualnym Mistrzem Polski Południowej w kategorii Open (finały tej kategorii odbyły się w październiku w Żywcu).

Najmłodsza reprezentantka klubu Marta Piszczek zakończyła sezon dwoma z rzędu zwycięstwami w konkursach w Michałowicach w kategorii LL60 na koniach Alex621 oraz Tim Tam.

Cieszę się, że praca i codzienne treningi dały tak piorunujące efekty. Dobre przygotowanie pozwoliło nam nawiązać walkę z najlepszymi polskimi zawodnikami i zakończyć sezon fantastycznym wynikiem: Julia Gawełek mistrzem Polski Południowej w kategorii Junior, Jennifer Lewandowska mistrzem Polski Południowej w kategorii Open oraz debiutantka sezonu 2019 – Marta Piszczek dwa pewne zwycięstwa na koniec sezonu w 60LL podczas turnieju w Michałowicach i 1 miejsce ex eaquo w jesiennym cyklu Nadzieje Jeździeckie. Rewelacyjne zakończenie roku to dla całego zespołu ogrom pozytywnej energii na kolejny sezon.

– podsumowuje Stanisława Gawełek z KJK Elizar.

W 4 dniowych zmaganiach w Michałowicach udział wzięło kilkuset zawodników. Było to jedno z największych wydarzeń jeździeckich w regionie Polski Południowej.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj