Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnik: 36-latek zmarł w wyniku pobicia. Policja poszukuje sprawców

Facebook Twitter

Szarpanina zakończona śmiercią jednego z uczestników. Rybnicka policja prosi o pomoc w tej sprawie. Do zdarzenia doszło w poprzednią niedziele (1.12.), około godziny 20.00 na ulicy Zamkowej w Rybniku.

Fot. rybnik.slaska.policja.gov.pl

Mężczyzna wraz z kobietą robili sobie zdjęcia na tle pomnika byłego burmistrza miasta. W pewnym momencie podszedł do nich mężczyzna i doszło do szarpaniny, w trakcie której podejrzewany uderzył w twarz pokrzywdzonego. 36-latek upadł na ziemię i doznał urazu głowy. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł później w szpitalu. Kobieta i mężczyzna natomiast odeszli z miejsca zdarzenia. Są zdjęcia z monitoringu poszukiwanej pary.

Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny oraz posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie – (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022