Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Forum Obiektywne: 5 lat działalności

Facebook Twitter

W piątek (26.10.) w Domu Kultury w Rybniku-Niedobczycach odbędzie się wernisaż z okazji 5-lecia działalności Grupy Fotograficznej " Forum Obiektywne". Wystawione zostaną prace członków grupy oraz zdjęcia nagradzane w dotychczasowych konkursach organizowanych przez DK Niedobczyce. Start o godz. 18.30.

W trakcie wernisażu podsumowanie dotychczasowej działalności grupy, wystawa prac członków Forum oraz wystawa prac nagrodzonych w dotychczasowych konkursach fotograficznych organizowanych w Niedobczycach. Oprawę muzyczną zapewni zespół Akustyczna Historia.

Założycielem i pomysłodawcą powstania Grupy jest fotograf Klaudiusz Mitko. Powstała ona w 2007 roku przy Domu Kultury w Rybniku-Niedobczycach. Do tej pory „Forum obiektywne” zorganizowało 6 ogólnopolskich konkursów fotograficznych (m.in. „Kobieta pracująca”, „Zbieracze”, „Starość też radość”, „Kryzys”), które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Ostatni konkursowy temat brzmiał „Komórkowce i pstrykacze” (luty 2012).

Grupę tworzą entuzjaści fotografii, którzy chcą wspólnie rozwijać swoje hobby, doskonalić umiejętności i spędzać miło czas w gronie ludzi o podobnych zainteresowaniach. Podczas spotkań uczestnicy się doświadczeniami, prezentują swoje prace, oceniają fotografie innych, a także praktycznie wykorzystują swoje umiejętności podczas wspólnych sesji czy wyjazdów. Grupa spotyka się obecnie w poniedziałki w godz. 18.00-20.00. Przedstawicielem Forum od sierpnia br. jest Jarosław Sobel.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 lipca 2020