StartKultura

Rybnik: tańsze bilety na akustyczny koncert Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska – jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Utalentowana i pracowita. Perfekcjonistka, ciągle rozwijająca swoją pasję muzyczną, a także Artystka otwarta na nowe i ciekawe projekty muzyczne. Karierę rozpoczęła już w dzieciństwie, od ponad dziesięciu lat kontynuuje swoją dojrzałą działalność artystyczną, nagrywając płyty i koncertując całej Polsce, jak też poza jej granicami.

Natalia wydała siedem solowych płyt. Ostatnia – wydana w 2010 roku – nosiła tytuł „CoMix”. Większość z nich osiągnęła status złotej a nawet platynowej i wielokrotnie platynowej płyty – ich łączna sprzedaż to ponad 500 tysięcy egzemplarzy. To właśnie z nich pochodzą takie przeboje jak min.: „Piosenka światłoczuła”, „Daleki brzeg”, „Im więcej ciebie tym mniej”, „W biegu”, „Czy ona jest”, „Przychodzimy tylko raz”, „Tyle słońca w całym mieście”, „Niepotrzebny”, „Cicho ciepło”, „Nikt nie będzie żył za Ciebie”, „Kamienie”, „Decymy”, „I wanna know”, „Sexi Flexi”, „Pół na pół”, „Fantasies”, a także „To jest komiks” z najnowszej płyty Artystki.

Artystka zaśpiewała na ścieżkach dźwiękowych do filmów: Zakochani (1999), Magiczny miecz (1998), Herkules (1997), Och Karol 2 (2010). Śpiewała w duetach z gwiazdami zagranicznymi i polskimi takimi jak: Harlem Gospel Choir, Lemar, Jose Carreras, Eric Mariental, R’n’G, Paweł Rosak, Zbigniew Zamachowski, Piasek , Mietek Szcześniak, Tede, Bartek Królik, Maciek Stuhr. W jej dorobku znajduje się również wyjątkowy duet z Anną Jantar – utwór „Tyle słońca w całymi mieście”.

Zostaw komentarz