Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnik: Chciały coś do picia. Okazało się, że to złodziejki

Facebook Twitter

Wykorzystały uczynność rybniczanina. Kobiety, których szuka policja okradły mieszkanie na Dąbrówki. Policjanci z wydziału kryminalnego rybnickiej komendy ustalają tożsamość i poszukują kobiet podejrzewanych o kradzież.

fot. rybnik.policja.gov.pl

Do zdarzenia doszło 2 sierpnia 2022 roku, około godziny 14:00 w Rybniku, przy ulicy Dąbrówki. Do jednego z mieszkań zapukała kobieta w wieku około 25 lat z nałożoną maseczką na twarzy i poprosiła o coś do picia. Mężczyzna poszedł do kuchni, aby przygotować jej herbatę. Po chwili zorientował się, ze kobieta weszła już do środka, na dodatek ze swoją koleżanką. Miała być starsza, o ciemniejszej karnacji. Kobiety wewnątrz mieszkania miały być około 10 – 15 minut. Po ich wyjściu z mieszkania pokrzywdzony zorientował się, iż skradziono mu 5 tysięcy złotych.

fot. rybnik.policja.gov.pl

Osoby, które rozpoznają kobiety na załączonych zdjęciach z monitoringu oraz osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym rybnickiej komendy tel. 47 85 572 55. Informację można również przesłać mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj